Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #oswiadczenie #bayernmonachium
Przyznam się szczerze, że od początku nie przepadałem na Robertem Lewandowskim. Wiedziałem, że ma to coś, ale nie darzyłem go sympatią. Pamiętam jak Real od Borussi, a właściwie od Roberta 4 bramki. Jako, że jestem fanbojem Realu, który wtedy odpadł (chyba XD) to moja niechęć do niego wzrastała. Wszystko zmieniło się, gdy zacząłem oglądać filmiki na kanale Łączy nas piłka. Był wtedy wywiad z Robertem, gdy miał lekkie problemy z kontuzją. Pokazał wtedy, że jest normalnym, spoko ziomkiem, z którym napiłby się kielona. Od tego momentu go bardzo polubiłem i lubię nadal. Od tego czasu Robert nabrał jeszcze większego skilla. Strzelił dużo ważnych i czasem pięknych bramek. Pokazał zarówno w meczach oraz na treningach, zajebiste strzały, podania oraz sztuczki techniczne, których nikt by się nie powstydził. Cały czas trzyma zajebiście silną formę (pewnie ma zajebiście silną psychikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Aktualnie jest jednym z najlepszych napastników na świecie (subiektywnie twierdzę, że najlepszym) i życzę mu wielu bramek, zwycięstw i sukcesów w klubie, reprezentacji i życiu osobistym! Pozdro Robert- sportowy świrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
@ChoNoTu: A ja gardzę sportowcami-celebrytami, którzy zarabiając miliony €, pakują się jeszcze do reklam i gównoprogramów telewizyjnych, robiąc z siebie celebrytów. Pudziana kiedyś (dawno) szanowałem, dziś szkaluję.
No i jak się mógł ożenić z taką Stachurską? Jak mu pasuje taka baba, to dobrze to o nim nie świadczy.
Ograniczając się jednak tylko do kwestii umiejętności: Lewy nie jest zawodnikiem kompletnym, jak np. Zidane za swoich najlepszych lat. Messi czy C.Ronaldo też
@ChoNoTu: Co? Gdybym był piłkarzem, to po treningach byłbym pewnie zbyt zmęczony, żeby jeszcze spędzać długie godziny w studiach TV. Albo zwyczajnie wolałbym ten czas przeznaczyć na przyjemności. Jest jeszcze trzecia opcja, ale nie urodziłem się wielkim samarytaninem, by pieniądze z reklam przeznaczać na cele charytatywne.
A ja gardzę sportowcami-celebrytami, którzy zarabiając miliony €, pakują się jeszcze do reklam i gównoprogramów telewizyjnych, robiąc z siebie celebrytów


@SzaniecAlfa: Tak, z pewnością odpuścił byś łatwą kasę z reklam. Ale #!$%@?.