Wpis z mikrobloga

Mirki chciałem się Wam pochwalić. Jako, że w korytarzu miałem niezagospodarowaną ścianę postanowiłem, że umieszczę na niej lustro a że ściana była dość długa toż lustro też musi być dość duże. Zamówiłem u szklarza lustro o wymiarach 200cmx100cm do tego pojechałem do fachowca który robi ramy i tak oto wyszło lustro 213cmx113cm. Pewnych rzeczy nie przemyślałem, nie zmierzyłem korytarza. Okazało się, że nie zmieszczę się ponieważ korytarz ma 204cm szerokości. Jedyną opcją pozostał balkon. Tak więc od rana akcja wciągania lustra na linach. Na szczęście się udało i tak oto wygląda lustro na ścianie:
( ͡ ͜ʖ ͡)
#typowyglazurnik #chwalesie #lustro #polskiedomy
rybeczka - Mirki chciałem się Wam pochwalić. Jako, że w korytarzu miałem niezagospoda...

źródło: comment_1afZART7D9cKpl33MevWrW0fWWB0xlWc.jpg

Pobierz
  • 19
@rybeczka: chodzi mi tylko o ten fragment z lodowka i piekarnikiem nie cale meble. poza tym mam pytanko ws. fachowej. mam po poprzedniku w kuchni podloge z jakiejś płyty, wiórowej czy cholera wie jakiej. trzeszczy to jak cholera. jak taką podłogę wypełnić jakbym te płyty zerwał, wylewką jakąś? blok lata 50-60.