Wpis z mikrobloga

@chrsec: słychać, niestety znam bardzo dobrze ten problem. Jeżeli już chwytacie się za sample, to może zacznijcie komponować własną perkę, np. w FL Studio z jakąś wtyczką pokroju ezdrummer? Wyjdzie ładniej, chyba, że macie już jakiegoś perkmana na oku. Co do samych kompozycji to ładnie, po staremu, żadnych pedalskich wstawek, jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chrsec: "Seventh Sigil" Hm, słuchacie chyba dużo Taake, co? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ogólnie kawałek spoko, jak dla mnie trochę za wesoły (ale to już kwestia gustu), zjadliwe.

"Concerning Death" Ten wokal zupełnie tu nie pasuje, dodatkowo wokalista musi popracować nad wczuciem się w muzykę, brzmi dość chaotycznie, czasem tak, jakby wokal w ogóle nie był do tego kawałka, no i ostatnia rzecz, taki wokal to bardziej
  • Odpowiedz
@chrsec: to i ja się wypowiem :) po pierwsze to bardzo się cieszę że coś bardziej ekstremalnego się pojawiło pod tagami :) dotaguj następnym razem chociaż #tworzeniemuzyki

Co do odbioru - dla mnie brzmi fajnie bo nie jest przemielone efektami i perfekcyjną produkcją co w tej muzie czasem wzbudza we mnie jakiś taki kociokwik w głowie. Wokale też całkiem niezłe.

W szczegółach: drugi kawałek jest nagrany dużo ciszej, za cicho są
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Dzięki! Miło widzieć tyle merytorycznych uwag.

Na razie chcemy sobie naszkicować jak najwięcej kawałków a potem je ładnie nagrać będąc bogatszym o przemyślenia takie jak Twoje :) Faktycznie nagrywaliśmy po jednym powtórzeniu z riffu i loopwaliśmy w każdym z kawałków. Jak widać w tym jednym coś się popsuło i było słychać cięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chrsec: Sporadycznie się wypowiadam, ale tutaj zrobię wyjątek. Czy tam w ogóle coś jest nagrane z metronomem? Ani ładu, ani składu. Wrzucasz coś to zadbaj żeby to miało ręce i nogi. Dla mnie zero pomysłu, zero emocji i zero prawdy (!).
  • Odpowiedz
Faktycznie trudno doszukiwać się prawdy w amatorskim nagraniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@chrsec: Prawda jest najważniejsza, nawet w amatorskim nagraniu. Bez tego to wszystko nie ma sensu. Mógłbym wymienić mnóstwo demówek, które nie brzmiały może wspaniale ale "rozpier#$@$", bo były prawdziwe. Przekazywały emocje! Czym jest muzyka jeśli nie medium do wyrażenia siebie?

Tu są emocje
https://www.youtube.com/watch?v=-udlSbcnCH4
  • Odpowiedz