Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

dziękuję za tak niespodziewanie duży odzew:) Jestem już na statku i udało mi się złapać 3G w porcie na lokalnej karcie. Wszystko wskazuje na to, że zaraz wreszcie ruszamy (podobno start odkładano już od ponad tygodnia). Rubaszny kapitan przyszedł się przywitać i pośmiać, chyba nie mógł uwierzyć, że się pojawię.

W chińskim sklepiku udało mi się dostać słomkową matę i łazienkowy chodnik (patent który już wcześniej zaobserwowałem u podróżujących na decku lokalnych matek z dziećmi), u pani za rogiem trochę mojej ulubionej literatury - używanych pulpów podróżniczych mocnej C klasy (szczególnie ta z wierzchu, The Kon-Tiki Expedition wydaje się ciekawa) oraz butelka ciemnego Bounty rumu. Chyba można ruszać.

Nie mam za dużo czasu w tej chwili ale obiecuję niebawem odpisać na pytania wszystkim komentującym. Dostałem sporo zapytań o kartki, od razu taka prośba: przesyłajcie od razu adres (tekst "ja chcę" za dużo mi nie mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), nie zawsze mam Internet i czasami zanim się o adresata dopytam i dostanę odpowiedź to już jestem gdzieś indziej, na jakimś zadupiu bez poczty etc. Paru Mirkom już wysłałem z zupełnie innej wyspy niż pierwotnie chcieli. Postaram się nadać w miarę możliwości i funduszy komu się da ale mam nieco ograniczone środki a Tuvalu nie dorobiło się jeszcze bankomatu.

Do usłyszenia!

#wanderlust - tag z mojej obecnej tułaczki po Oceanii i wyspach południowego Pacyfiku.

#podroze #podrozujzwykopem #ciekawostki #swiat #zainteresowania #azylboners
Dwadziescia_jeden - Cześć Mirki,

dziękuję za tak niespodziewanie duży odzew:) Jest...

źródło: comment_29nC5VIWKN5UxpMdzs5FjDlP6TOOPihA.jpg

Pobierz
  • 22
@Dwadziescia_jeden: Udało ci się wsiąść na statek który pływa bardzo rzadko i dopłyniesz gdzie chciałeś, pytanie tylko jak zamierzasz stamtąd wrócić? będziesz tam czekał kolejne miesiące aż statek znów postanowi płynąć? :)