Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu, ale strasznie podobają mi się takie napisy na murach. Wiem, wiem: hurr durr wandalizm, na dupie se napisz itd. Ale w całej swej prostocie (prawdziwe vox populi a nie miejskie akcje za miliony) i surowym, dosadnym przekazie są zwyczajnie wiarygodne i uderzające () Cichy krzyk trybików.


#napisynamurach #napisynascianie #bazgrolnascianie
B.....c - Nie wiem czemu, ale strasznie podobają mi się takie napisy na murach. Wiem,...

źródło: comment_VYr07HkML3N8fiToNTmjhtkDcMiFNW1c.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@Belic Za dzieciaka przechodziłem obok bloku z napisem "Gdyby wszyscy byli braćmi, nie byłoby sióstr". No pic rel, bo blok dwa lata temu ostyropianizowany, ale wryło mi się to do bani na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Belic:

w głębi duszy wasze córki wolą chłopaków z bloków

Głębokie niczym teksty polskich rapsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: hurr durr wandalizm, niech sobie młodzi gniewni ze szprejem wybudują własne miasto i je oszpecają
  • Odpowiedz
  • 1
Na mojej wsi był taki stary zardzewialy przystanek i na nim wielki napis żółtym sprayem 'BYŁA SOBIE CZYSTA ŚCIANA' też mi się to wrylo w głowę, ale picrel nie będzie bo to było dawno temu gdy jeszcze nie każdy miał nawet telefon stacjonarny.
  • Odpowiedz
@DywanTv: na głównej ścianie od bramy cmentarza kiedyś było napisane 'Jesteśmy dobrym przykładem złego przykładu'. Ale 'spójrz jak pięknie kwitną maki' zawsze towarzyszyło nam w drodze na Podlesie :)
  • Odpowiedz
@Zderzaczek: Też często kiedy tam przechodzę czytam to. Daje do myślenia zważywszy na to, że obok jest cmentarz. Chciałbym mieć z kim łazić na Podlesie. Muszę znaleźć sobie kumpla.

  • Odpowiedz
@Belic: nie ma to jak odnowić elewacje budynku a potem taki artysta wyklęty w puszce zaklęty klei swoje rymy z puszki za 10 pln, nie ma co, sztuka #!$%@?
  • Odpowiedz
@Belic: Na wyremontowanych miejscach to wandalizm, nawet jeśli tekst jest dobry. Ogólnie graffiti mi się podoba oprócz tzw. tagów.
W moim rodzinnych mieście na jednym z bloków był napis "Czerwony czołg to prowokator". Do dzisiaj się zastanawiam o co chodziło.
  • Odpowiedz