Wpis z mikrobloga

@bednar14: nie mozesz odstapic od umowy z osoba fizyczna, jezeli sama sie na to nie zgodzi. jezeli sie zgodzi to wystepuje o zwrot prowizji, a Ty dostajesz odstrzezenie. co do wyboru konsoli to w Polsce niestety lepiej brac ps4. XO ma duzo fajnych uslug, ale niedostepne u nas. wiecej tez jest osob, ktore maja ps4 co przeklada sie na latwy dostep do tanich uzywanych gier.
@Gh0st: dolicz do tego wieczne aktualizacje, by obejrzeć film trzeba pobrać/kupić specjalną aplikację + fakt, że kupując wersję 500 gb do dyspozycji pozostaje ~370 gb. Dodatkowo konsola cieszy się słabą popularnością w Europie. M$ ma tego świadomość, #!$%@? się na marketing i próbują przyciągać graczy EA Accessem, grami w Goldzie itd.

Ostatnio gościu na twitchu streamował PESa 2017 z XO. Dobre 10 minut szukał przeciwnika do gry ( ͡° ͜
@Amen_Pacierzu: pad od xbox one większy, lepiej leży w dłoni, lepsze umiejscowienie lewego analoga, baterie trzymają dużo dłużej niż wbudowany akumulator pada od ps4 (który trzyma ledwo 9, max 10h), jak baterie Ci nie pasują to zawsze można dokupić akumulator ładowany już kablem, no i pada od xbox one można używać również na komputerze
Powiem w skrócie, chcesz grać singla i kupujesz tylko nowe gry to weź sobie xbox1 bo taniej, grasz online? wtedy bierz PS4 bo więcej użytkowników, łatwiej wymieniać się grami, przynajmniej u mnie w mieście są sklepy z grami typowo pod graczy na PS a nie X1
@bednar14: A ja z kolei miałem PS2, PS3, potem X360 i jak kupowałem kolejną konsolę to wybrałem XOne zamiast PS4.
Według mnie lepszy pad (raczej większość graczy tak uważa - kwestia ładowania, jak grasz 5h dziennie to na upartego możesz kupić akumulator zamiast baterii i też można go podładować, mi paluszki wystarczają na długo przy graniu godzinkę dziennie), EA Access, lepszy gry z abonamentu, który i tak musisz wykupić jeżeli chcesz
@sevqk:

Dodatkowo konsola cieszy się słabą popularnością w Europie. M$ ma tego świadomość, #!$%@? się na marketing i próbują przyciągać graczy EA Accessem, grami w Goldzie itd.


I dobrze im idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki temu XO ma obecnie lepszą ofertę niż PS

Ostatnio gościu na twitchu streamował PESa 2017 z XO. Dobre 10 minut szukał przeciwnika do gry ( ͡° ͜ʖ ͡°
które zawsze możesz podładować, a nie na baterie jak w X1, no


@Amen_Pacierzu: ale bzdura, już nawet kwestia ile wytrzymuje pad od x1 i ps4 bez ładowania. znacznie dłużej można grać na padzie od X1, mam obie konsolę i co Cię zdziwi nie mam baterii w nich :)
@bednar14: mam obie konsole, wybieraj x1. Zaczynając od Padów (nawet w kwestii jak długo można grać bez ładowania), GwG, EA access, wsteczna kompatybilność, w nowym x1, napęd UHD, obsługa HDR (jeśli masz odpowiedni tv) oczywiście zawsze możesz wybrać indyki, na wyjącej konsoli.
@bednar14: a i jeszcze jedno, brak regionów w grach, można kupić grę w usa i grać na PL koncie, nawet z Polską lokalizacją. Kupiłem tak dishonored - usa, są napisy PL, inaczej w ps4, musisz mieć załozone konto na USA, a gry z tamtego regionu będą bez PL. przykład w sony to TLOF, dzisiejsza promocja.