Wpis z mikrobloga

musze to napisać pomimo, ze sama jestem #rozowypasek - tylko nieliczne kobiety umieją prowadzić. Jechałam sobie główną drogą tak z 60km/h i z podporządkowanej do krawędzi jezdni podjeżdża baba w białym seciento, wiadomo zasada ograniczonego zaufania, ale kobiecina zwalnia - zbliżam się a ona..... gaz do podłogi i ładuje mi się pod maskę - ja po hamulcach, ze aż koła zapiszczały - wpadłam w lekki poślizg. U mnie wszystko ładnie, wytrąbiłam babkę i na najbliższych światłach chciałam wyjść, ale mi uciekła ;_; Kobiety powinny przechodzić jakiś dodatkowy kurs czy coś w ten deseń :)


tl;dr - babka wpakowała mi się perfidnie pod koła i uważam, ze babeczki powinny przechodzić dodatkowe kursy(or something like that) na prawko-pomimo, ze sama jestem różowym paskiem.

#samochody #babazakierownica
  • 15
@zdechly_jez: zgodzisz się z hipotezą, że dla stereotypowego faceta samochód jest narzędziem, przedłużeniem… rąk. Kobieta (też stereotypowa; albo szczerze głupia) za to wsiada do symulatora – nowe, odizolowane środowisko, a na szybach wyświetlają się ruchome obrazki
@Cybe: nie - powiedzieć, ze jak nie zna zasad to nie powinna wsiadać za kółko...

@Speeedy: nie wszystkie kobiety powinny prowadzić.

@killerpizza: ?:>

@MasterSoundBlaster: staram się ;)

@semperfidelis: gdybym nie docisnęła hamulca do końca to bym w nią wjechała - prawie to uczyniłam :)

@Gwaihir: u mnie nie ;_;

@MasterSoundBlaster: najwyraźniej źle szukasz :)

@staa: większość tak - ja, jako tako samochodami się interesuję
@zdechly_jez: eh, często widuję na drodze takie panie. Najlepsza była jedna koło 50. Zwężenie pasów, jeden prowadzi na budowę skrzyżowania i jest wyłączony z użytku publicznego. Pomimo 150 znaków podświetlanych i rażąco czerwonych, pani jedzie tym pasem. W ogóle nie rozglądała się na boki, po prostu jechała prosto. Zajechała tak pod same nogi robotników i zdziwiona wracała, że jak to możliwe, przecież jechała dobrym pasem :|