Wpis z mikrobloga

@canik90: Jest tyle tego że długo czasu i komentarzy by mi zajęło wrzucanie wszystkiego.

podrzucam za to swój Spotify

Wystarczy poświęcić czas i przeszukać moją muzykę (polecam album "Feels Music") i na pewno znajdziesz coś dla siebie :)
@Namarin: Dziękuję bardzo za link. Jednak nie mam pojęcia czemu u mnie nie chce to chodzić : < ale postaram się znaleźć rozwiązanie. Natomiast mam jedno pytanie. Zadaję je każdemu, kto ma dobry gust muzyczny. Szukam piosenki/utworu, który byłby podobny do tego:
https://www.youtube.com/watch?v=X1XhabUawmU

Generalnie chodzi mi o dynamikę tego kawałka. Powoli się rozkręca i na końcu jest mocniejsze uderzenie. Jeśli coś Ci się nasuwa, to daj znać, jeśli nie, to olej
@canik90: Dziekuje za komplement :)

Spotify moze nie chodzic jak nie masz tam konta (mozesz zalozyc za darmo) ewentualnie adblock ci cos blokuje.

A no i dzieki za ten kawalek ktory wrzucilas, nie znalem go wczesniej i przypadl mi do gustu :)

Takich utworow znajde mnostwo. Tylko teraz siedze w pracy i jedyne ktore tak na szybko mi sie przypominaja to:

M83 - Outro

M83 - Intro

Wieczorem przepatrze swoja zacna
@Namarin: Właśnie specjalnie założyłam tam konto i dalej nic. Ale wieczorem sprawdzę, czy to może rzeczywiście adblock ; ) dzięki za radę.
Haha! Nie wierzę! Poleciłeś mi dwa moje kolejne ulubieńce, kawałki, które znalazłam, kiedy szukałam podobnych utworów do tego, który Ci podesłałam ; D
Chodzi generalnie o to, że szukam muzyki do kolejnego timelapsa. Nie wiem, czy wiesz co to? ; ) generalnie piękne widoki, wędrujące gwiazdy nocą i epicka
@canik90: Oczywiscie ze wiem co to jest time lapse :)

Widzisz, my mamy zblizony do siebie gust muzyczny :)

Jesli chodzi o Spotify to moze nie wchodz na niego z tego linka ktory ja wrzucilem a zwyczajnie uzywajac opcji szukania (ikona lupy) sproboj poszukac mnie po imieniu i nazwisku (Piotr Hryniak)

Wieczorem ci czegos jeszcze poszukam :)
@Namarin: Jej, tym lepiej! Wspaniale! W takim razie może będziesz wiedział / czuł o co mi chodzi : )
Udało mi się dostać na spotify, już wiem o co chodziło. Miałam zablokowaną wtyczkę flash playera.. ^^
Także będę mogła już się dobrać do Twoich kawałków. : ))
@canik90: Cieszę się bardzo że się udało. Dobieraj się, dobieraj :) Lubię kiedy kobieta dobiera się do kawałków by potem docenić całokształt ( )

Miłego odbioru :)

Przepraszam też za zwłokę w wyszukaniu podobnych utworów. Mam morderczy tydzień w pracy i nie miałem głowy ale pamiętam o tobie :)
@Namarin: Oby tylko ten 'całokształt' był zadowalający ;p ale spokojnie.. bez presji.. ; p

Nie przepraszaj, ja teraz też mam intensywnie, wczoraj robiłam fotki zwierzaczkom ze schroniska i jestem kompletnie padnięta ; p także dzisiaj muszę zrezygnować z muzyki na rzecz snu.