Wpis z mikrobloga

#morrowind cheat poleciał bo #!$%@?, jak w tej grze uzbierać 5k złota skoro nikt nie chce ode mnie kupować nic? Mam tony rudy ebonu i księżycowego cukru czy innych skoom, jakieś miecze demonów warte stokrotnie (!!) więcej niż mój cały zamek i w ogóle to mam moją własną kopanię jaj przecież, to #!$%@?, będę wykonywał misje po 1000 złota jak niewolnik których wyzwalam... ;_; ekonomia tej gry jest okropna, stawiam na realizm i sobie pobrałem pensję. #gorzkiezale
Dijuna - #morrowind cheat poleciał bo #!$%@?, jak w tej grze uzbierać 5k złota skoro ...

źródło: comment_xFCx2n10X3Kn47CMHtnThB5hyu0bOI4r.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Dijuna: ekonomia to horror - zbroje po kilkadziesiąt tysięcy, gdy żaden z kupców nie ma więcej niż 5k (10 w przypadku kraba) przy sobie. A jak sobie zainstalujesz dodatek zwiększający ilość kasy kupców, to momentalnie jesteś tak bogaty, że nie musisz już robić nic w tym kierunku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pernik: Mnie zawsze najbardziej śmieszy że sprzedawcy zawsze skupują od ciebie byle gówno xD Oczywiście to jest gra więc tak musi być ale tak na logikę to jest to po prostu głupie.
  • Odpowiedz
@Asterling: Może bardziej realistycznym rozwiązaniem byłaby możliwość założenia na pewnym etapie gry własnego sklepu. Wtedy to jakoś tłumaczyłoby sprzedaż zdobycznego złomu.
  • Odpowiedz
@pernik: To się ogólnie tyczy każdej gry ale to też nie byłoby dobre bo po pierwsze jakby to miało być realistyczne to byś mało co w krótkim odstępie czasu zarobił.
  • Odpowiedz
@Asterling: chodzi mi bardzo o realizm w drugą stronę - skoro już jestem herosem znanym na cały świat i w ogóle jestem głową jednego z trzech rodów to wypadałoby żebym nie miał problemów finansowych. :D
  • Odpowiedz
@El_Dugarro: mam, ale nie chcę ich jeszcze włączać bo mnie denerwuje dark brotherhood i w ogóle taka... zbyt duża wolnośc fabularna, że niby olewam sprawy które się dzieją, a nie powinienem. robię hlaalu -> twin towers -> główny wątek i dopiero dodatki. mam wizję. :D
  • Odpowiedz
@Dijuna: Nie ma jakiś modów ingerujących sensownie w system ekonomiczny morka? Do Obliviona i Skyrima było sporo takich modów. Podobno Morrowind Rebirth poprawia również aspekt ekonomiczny.
  • Odpowiedz