Wpis z mikrobloga

#pokemongo

Trochę długie i pewnie #nikogo no ale trudno, naskrobałem to nie wyrzucę tego

Druga część trenerskich przygód Dryblasa Ketchuma.
Zaczęło się zajebiście fartownie, bo jak tylko opuściłem zadupie, na którym mieszkam, i przeniosłem się w bardziej zaludnione regiony na mapce ukazał się Snorlax. Po krótkiej walce grubasek poddał się i wskoczył potulnie do mojego plecaka.
1687CP, Lick + Hyperbeam, 55.6% IV, nic z niego nie będzie, ale zawsze to 15km mniej łażenia z moim Snorlaksim buddym. Tu jego legitymacyjne - klik

Następny był Lapras, po którego musiałem wyjść z knajpy w czasie oglądania meczu. Po moich wczorajszych znaleziskach (122 i 123CP) spodziewałem się 121 lub ewentualnie 124, ale oszukał system i ma 1291. Usadowił się oczywiście poza moim zasięgiem, więc zanim zarzuciłem pomysł złapania go curveballem z greatem, cała ulica była usrana moimi ultraballami. Wspaniałomyślnie dał się złapać jednym z kolejnych, rzucanych prosto, ultraballi.
1291CP Frost Breath + Blizzard (najlepszy ofensywnie), 66.7% IV. Ten też spokojnie dożyje starości w moim plecaku.
klik

Później, gdy siedzieliśmy na lurze, ktoś radośnie wrzasnął "DŻAJARDOS" (nie wiem jak to się wymawia, ale na pewno nie tak), więc wszyscy równie radośnie popędzili w jego kierunku. Mój Gyarados okazał się nie być królem oceanu, a raczej popierdółką, z której śmieją się nawet karpie i zabierają mu śniadanie w gimbazie.
wężyczek

Clue dnia miało jednak dopiero nastąpić, gdy nowopoznani trenerzy powiedzieli, że "Snorlax zrespawnował się na Swobodnej". Spoko, tylko że to jest 2km w linii prostej, ze 3km chodnikami, droga przez całe centrum - nie da rady dotrzeć tam w 15 minut. "Ale my mamy auto". Aha. No to zabraliśmy się z kolegą, ich beattle nie wiózł jeszcze tylu kilogramów w swoim życiu. Dotarliśmy parę minut przed końcem spawna i oto on, mój wspaniały Snorlax 2296CP do którego również nie mogłem dorzucić curveballami. Na szczęście po paru wyskokach z pokeballa, dał się złapać, ale tak obsrany nie byłem jeszcze nigdy podczas tych niecałych 3 miesięcy istnienia tej gry.
2296CP, Lick + Body Slam 62.2% IV
Wskoczył na podium moich najwyższych CP, raczej nie będę go rozwijał, bo szkoda pakować w tak słabe IV i atak, ale cholernie się przyda do gymów. No i znowu 15km mniej łażenia z moim Snorlaxem.

Z dyszek dzisiaj #!$%@? Eevee i #!$%@? Electabuzz.
Parę ewolucji:
Poliwrath z drugim najlepszym ofensywnie atakiem, ale to dalej nie jest Bubble + Pompa
Jigglypuff dostał słabe ataki
Gengar dostał średnie ataki
Mój drugi wyewoluowany Gyarados znowu dostał Bite + Dragon Pulse i wyszedł z 2093CP, więc całkiem nieźle, przyda się w defensywie.

Po ewolucjach zostało mi 18 tysięcy do 30 levelu, więc włączyłem kolejne jajko i dozbierałem jakoś te 18 ewolucji.
Wbity 30 level, więc dołączyłem do elitarnego klubu ( ͡° ͜ʖ ͡°) @kepasaparadox czekamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
150k xp w 24h, nieźle.

Jako że chodzę ze Snorlaxem (( ͡° ͜ʖ ͡°)) i mam już 13 candy zadałem sobie podstawowe pytanie - w którego tak naprawdę mam inwestować?
Mam parę opcji, więc zrobię krótką ankietę, mam nadzieję, że mi pomożecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dryblas - #pokemongo

Trochę długie i pewnie #nikogo no ale trudno, naskrobałem to ...

źródło: comment_vumz6Y8YWOPrZCQrCdCui640pvsNr329.jpg

Pobierz

Którego Snorlaxa powerupować?

  • 2296CP 62.2% IV Lick + Body Slam 7.8% (4)
  • 2083CP 80% IV Lick + Body Slam 45.1% (23)
  • 1963CP 60% IV Lick + Hyperbeam 13.7% (7)
  • Czekać na fajniejszego z jajka 17.6% (9)
  • Who cares? 15.7% (8)

Oddanych głosów: 51

  • 10
@Dryblas: Nie ma co się oszukiwać, snorlaxy przydają się głównie do obrony dlatego Body Slam jest bardziej irytujący, ale z jajka to już trzeba mieć farta, żeby w ogóle snorlaxa trafić. zapodaj screena topki do jakiej wskoczył ;)
@Dryblas: Gratuluje tego Snorlaxa 2200CP, cholernie bym chciał mieć takiego, nieważne IV i ataki, byleby był.
Często ostatnio widuje Laprasy i Dratini, ale tych grubych huiów nie widuję wcale...

I co do mojego 30levelu, to zajebiście nie mogę się doczekać!!! Jeszcze 130k expa, może mi się uda nawet jutro wbić. Będę walczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ajlson: Moje dwie pierwsze dyszki to były Snorlaxy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wyszło mi to ostatecznie na dobre, bo zużyłem pełno candy na powerupowanie gówniaków, ale przynajmniej miałem czym walczyć w gymach na początkowych etapach gry i zbierałem ważnego expa.

Miałem już 21 takich jajek i od 18 nie dostałem Snorlaxa, więc czuję w kościach, że może niedługo się uda ( ͡° ͜ʖ ͡
Dryblas - @Ajlson: Moje dwie pierwsze dyszki to były Snorlaxy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wyszło ...

źródło: comment_6kqfeWyr6Op35QSgkjZ4rX3W8XR67eue.jpg

Pobierz
@Ajlson: No brakuje mi ogólnie silnych pokemonów, ciężko mi trafić na kogoś, kogo bym uważał za godnego jakiegoś większego powerupowania, dlatego też czołówki większości ludzi ze zbliżonym levelem (jak Twoja) są zazwyczaj lepsze od mojej. Ja też inwestowałem sporo dustu w głupoty typu Tentacruel, Starmie, Golduck, Magmar, Hypno które może fajnie wyglądają przykokszone, ale nie mają miejsca w obecnej mecie.

Nie mam żadnych pokemonów w gymach, zgadnij z którego teamu jestem