Wpis z mikrobloga

  • 109
No cóż murki... skoro jesteście na tyle ciekawi mojej poprzedniej randki na tyle, że potraficie mi zasyfić pw, chyba zasłużyliście na odpowiedź...
Randka poszła trochę nie po mojej myśli (misiek się spodobał, ale zapytanie dziewczyny czy będzie że mną chodzić mogło być jednak lekkim nietaktem...).
Ale cóż, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, więc zaraz wsiadam w pociąg i jadę pociągiem wszystko naprawić. Oby slipki na zmianę schowane w kieszeni kurtki mi dzisiaj przyniosły szczęście (dam radę je zmienić gdzieś we Wrocławiu?). Trzymajcie kciuki.

Dzisiaj #wygryw, a nie #przegryw.

#tfwnogf #randka
Belge - No cóż murki... skoro jesteście na tyle ciekawi mojej poprzedniej randki na t...

źródło: comment_VWrAK4r6q92sjLxsvuuzyCdRMvCW47LN.jpg

Pobierz
  • 106
@TymRazemNieBedeBordo: koles wyjdzie na wiekszego przegrywa. Zamiast sie spytać czy jest szansa na kolejne spotkanie itp. To koles pyta sie o chodzenie #!$%@? pewnie doroślej kobiety XD teraz stulejman #!$%@? ja przeprosić zamiast isc do roboty a za 2 dni do niej zadzwonić. Koles wychodzi na desperata a przed takimi (tak samo jak przed różowymi) nalezy #!$%@? XD