Wpis z mikrobloga

Mirki, czy taki zestaw będzie w porządku do okazjonalnego treningu (trzy razy w tygodniu) w taką pogodę, jaką mamy obecnie za oknem? Chodzi mi o wentylację i komfort podczas biegania, w sensie aby nie lało się ze mnie jak po nałożeniu worków foliowych. Co do Decathlonu, to wybór taki, bo wolałbym resztę pieniędzy zainwestować w dobre buty niż w markowe legginsy.

#bieganie #decathlon
Lipwig - Mirki, czy taki zestaw będzie w porządku do okazjonalnego treningu (trzy raz...

źródło: comment_rw9LS5Q78vDpX4HlqYwh64Q5uWjrI3bj.jpg

Pobierz
  • 14
@Lipwig: nie wiem czy nie będzie Ci za gorąco w tych legginsach.Ja np.biegam teraz w bieliznie termo do tego cienka bluza i spodenki.Ciepłe leginsy to zakładam jak jest min.-5.No ale każdy am inaczej poza tym doświadczenie sporo Ci powie jak się ubierać adekwatnie do pogody.
@Lipwig: Jeżeli już zdecydujesz się na te legginsy (mogą faktycznie być za ciepłe na aktualną aurę), to trzymaj paragon: u mnie regularnie, co roku, rozlatywały się w kroku, i co roku wymieniałem na nowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Usvart, @Druid82, @rebmib, @Krs90, @ksab: Dzięki wielkie za porady. Dzisiaj byłem w Decathlonie i faktycznie były one za ciepłe na takie biegi. Niemniej wezmę aby mieć je podczas zimy. A które legginsy z Deca polecilibyście na obecną aurę? 3/4 czy całe ale z innego materiału?
@Usvart: W sensie o jakichś powikłaniach przy bieganiu w krótkich spodenkach. W grę wchodzi stabilizacja tempa przy 10k, więc ponad 50 minut będę musiał latać z osłoniętymi kolanami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)