Wpis z mikrobloga

Drodzu Mircy kochaciu Benki bardzie niż ja pomuszcie proszu Najtszejt

Lecimy z drugą edycją #wykopdlabenkow - comiesięczne wsparcie dla Fundacji Zwierząt Skrzywdzonych Bernardyn.

Dla każdego, kto jeszcze nie wie o co chodzi: link do pierwszej edycji akcji

W tym miesiącu z wszystkich osób, które w komentarzu wkleją dowód przelewu na minimum 5zł, rozlosuję jedną, która zgarnie flaszkę domowej nalewki z kiwi i słoik domowego keczupu z cukinii od @Zkropkao_Na + pendrive od @pawel_niki oraz trochę słodkości od cytryny najtszejt :P

ZDJĘCIE PAŹDZIERNIKOWYCH NAGRÓD - pic rel
PODSUMOWANIE PIERWSZEJ EDYCJI
WRAŻENIA PIERWSZEGO WYGRANEGO Z OTRZYMANEJ PACZKI

INFORMACJE DO PRZELEWU

STRONA BERNARDYNÓW

UWAGA PAYPAL - na stronie fundacji w headerze (górna belka) jest link "PayPal: przekaż darowiznę", który przekierowuje dalej.

Na Wasze przelewy czekam do jutra do północy (11.10.2016, 23:59), reszta nie będzie brała udziału w losowaniu. Jeśli ktoś chce wziąć udział, ale z jakichś powodów nie chce się ujawniać niech napisze w komentarzu "przelew na PW" i wyśle mi - potwierdzę w komentarzu, że faktycznie coś takiego do mnie doszło, żeby nie było że nagle wygrywa ktoś, kto teoretycznie nic nie wysłał.

Życzę Wam wszystkim powodzenia i jak zawsze baaaardzo baardzo serdecznie dziękuję za pomoc, wsparcie, każde miłe słowo i fanty do rozdajo, jesteście kochani! :*

ʕʔ

#pies #psy #smiesznypiesek #zwierzaczki #pomagajzwykopem #konkurs #fundacjabernardyn
N.....e - Drodzu Mircy kochaciu Benki bardzie niż ja pomuszcie proszu Najtszejt

Le...

źródło: comment_vyBQsDsTWvtPwpqfRguHxUUugmAMpAby.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz