Wpis z mikrobloga

Mirki. Ostatnimi czasy miałem kilka imprez. Weekend po weekendzie. Po pierwszej obudziłem sie rano z panika, spietymi mięśniami i jakimś takim niezdrowym pobudzeniem. Ale po godzinie-dwóch to przeszło. Kolejna impreza - przychodzę do domu i kładę sie spać ale nie mogę oczy otwarte. I dupa zero snu.
I impreza 3. Wypiłem 4 piwa i obudziłem sie w nocy z lekiem i tym pobudzeniem ale było ono straszne. Takie, ze miałem ochotę wyjsć z domu w środku nocy i biec. Nie przespałem tej nocy. Potem cały dzień chodziłem taki pobudzony. Nie mogłem sie skupić. Z tego co czytałemna forach to była akatyzja. Okropne uczucie. Położyłem sie wcześniej spać ale to nic nie dało. Kolejna noc nieprzespana. Pobudzenie, horror. Dopiero w 3 dzień komunałem sie może z 2 godziny. minęło kilka dni od tego i wciąż czuje tak jakby mi sie załączyła porządna nerwica. Zawsze rano jest pobudzony, nie mogę sie skupić, mam leki, depresyjne myśli. Cieżko mi sie zasypia.
Czy możliwa jest taka reakcja po głupich 4 piwach?? W te poprzednie imprezy piłem tez kilka piw i kilka drinków. Rozumiem takie efekty mieć po jakimś ciągu alkoholowym ale po takich imprezach weekendowych? Dodałem tag alkoholizm ale to jest chore. Czy to załączyła mi nerwice? To co teraz sie ze mną dzieje jest nie do wytrzymania. Każdy dzień sie mecze. Kręci mi sie w głowie, jestem pobudzony, mam spięte mięśnie, cieżko sie skupić...
#nerwica #depresja #alkoholizm #narkotykizawszespoko
  • 13
@WaltherW po dłuższym chlaniu byłoby to nawet normalne. Ale każdy organizm inaczej reaguje. Ja jak popije mocniej kilka dni z rzędu, to potem przez tydzień spać nie mogę.
@WaltherW Stary może masz uczulenie na coś co jest w tym alkoholu który pijesz a, że dla Ciała to może być nowość to reaguje w taki a nie inny sposób. Idź do lekarza bo #!$%@? wie, może Ci watroba siada..
@Pirat_Brodacz: Alko pije juz od wielu lat ale nie w jakiś dużych ilościach i nie przesadzając. Wiec dziwne zeby tak z dnia na dzień sie pojawiło uczulenie. Tak samo z wątroba. To chyba nie sa objawy chorej wątroby. Tak czy siak muszę porobić badania..
@WaltherW: mi się nerwica załączyła po paleniu i też odstawiłam póki co, miesiąc i się nie mogę pozbierać, napady lęku wywołane własnymi myślami, serce 200 uderzeń na minute, pot, spięcie na całym ciele, znam ten ból ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vifan: Dzisiaj jak wstałem to minimalnie lepiej było, ale to walenie serca jest ciężkie do wytrzymania, szczególnie jak sie leży:/ Mi sie zdarzyło kilka razy zapalić ale było pozytywnie. Słyszałem właśnie o uaktywnieniu nerwicy po paleniu ale po alko to raczej nie. Choć ja zawsze byłem nerwicowcem. @vifan robisz cos z tym? Tzn. jakiś lekarz czy cos innego? Chyba jedynie do psychiatry by lekarz wysłał, a ten by kazał jakieś antydepy
@WaltherW: żadnych lekarzy, naczytałam się sporo o tym co mnie spotkało i jest to całkowicie uleczalne siłą własnej woli i pracą nad sobą, nie mam zamiaru tego kamuflować lekami, ale radzę swój przypadek potraktować indywidualnie i dowiedzieć się jak przebiega leczenie w Twoim przypadku