Wpis z mikrobloga

W końcu kupiłem na steamie EU4, akurat była promocja na większość produktów -50% lub -75%. Za podstawkę EU4 Z Pakietem Collection (prawie wszystkie DLC do Wealth of Nations) + Art of War, Cossacs, Mare Nostrum, Common Sense, El Dorado oraz Rights of Man wyszło ponad 350 zł i to jeszcze w promocji :O
Nigdy mi się nie zdarzyło wydać tyle na grę, ale teraz chociaż mogę na steamie achivki odblokowywać.

#eu4
#chwalesie
  • 5
@Dziadekmietek: Tak prawda, chociaż mogliby np. sprzedawać osobno kampanie a osobno rozszerzenia mechaniki gry. Przykładowo kupując Art of War płacisz na obszerną kampanię wojny trzydziestoletniej, a trzeba kupić i tak bo rozszerza grę o kilka drobnych ale koniecznych funkcji jak m.in. oddawanie prowincji pod okupację sojusznikowi, wczoraj się właśnie złapałem na tym że zapomniałem o tym dodatku i już 30 zł. trzeba było dopłacić :D
@Dziadekmietek: Ja podobnie, najpierw sprawdziłem jak się gra w demo z tpb. Po jakichś 500 godzinach doszedłem do wniosku że jest to moja ostatnia (do czasu vic3 i EU5) gra w którą będę grał (już jakieś 800h). Kupilem więc. Wszystko. Każdą paczkę z dźwiękami pierdnięć generałów i nowymi ciuszkami. Taka moja pokuta i myślę że warto, to wspaniała gra.