Wpis z mikrobloga

@swswsw: Tak, poważnie, nie warto na to tracić kasy. Znudzi Ci się po paru razach. Tym bardziej, że ta gra została podzielona na 2 gry... po to by wyciągnąć więcej hajsu od graczy za gówno grę, która ma:
- hakerów
- mnóstwo bugów (tych wkurzających szczególnie bo tracimy czas).
- developerów, którzy mają #!$%@? na poprawianie tej gry i walkę z hakerami.
@swswsw: Zapomniałem jeszcze dodać, że ta gra utknie w fazie EARLY ACCESS jak wiele innych niedorobionych gier. Ja sam wystrzegam się gier Early Access niczym ognia. Bo sam parę razy się naciąłem na cwaniaków devów co porzucali swe gry po zainkasowaniu forsy ;)
@swswsw: Po prostu chciałem ustrzec byś nie był zaskoczony, że firma Daybreak od H1Z1 jest bardzo łasa na pieniądze graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wiem czy już są skiny w grze, ale jak są, to masz odpowiedź co się odkaszani jak będzie więcej graczy.
Nie wiem czy już są skiny w grze, ale jak są, to masz odpowiedź co się odkaszani jak będzie więcej graczy.


@MWittmann: musiałeś grać w bardzo wczesną wersje. Aktualna wersja jest grywalna ( ͡° ʖ̯ ͡°) @swswsw:
@swswsw: nie słuchaj go, gra jest mega grywalna i daje sporo zabawy, a gdy grasz ze znajomymi to jest 2x lepiej. Do tego jedyna gra tego typy która jest rozwijana cały czas przez twórców i możesz się spodziewać, że będzie cały czas aktualizowana

Graczy jest maga dużo.