Wpis z mikrobloga

@kiera1: PA MATI, MAME KAZAŁA IŚĆ PO BUŁKI A JA Z KARYNOM NA WÓDE DO LASU XDD
NO CO TY, 1,5L NA GLOWE TO NAWET NIE POCZUJE XD
JA TO JESTEM TAKI ALKOCHOLIK, MAM PROBLEMY...

  • Odpowiedz
@kiera1: Nie sądzisz, że powinieneś z alkoholizmem walczyć zamiast robić takie akcje i wrzucać zdjęcia na mikro? Cóż, życzę Ci i Twojej kobiecie żebyście się ogarnęli... A przynajmniej nie róbcie sobie dzieci, którym moglibyście zniszczyć życie (dziecko alkoholików here).
  • Odpowiedz
@kiera1: Hahahaha, pięknie wywołałeś ból dupy! Przyszedłem się tu tylko dla komentarzy. 3/4 komentujących tutaj, zapomniało chyba jak to było kiedy oni walili wódę o 8 gdzieś w nadmorskim kurorcie i dla nich to było zupełnie normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lady_katarina: jak możesz mowić, że rodzice zniszczyli Ci życie ? Proszę Cię, wszystko tylko i wyłącznie zależy od Ciebie, a to ze Ci sie w życiu nie udało to tylko i wyłącznie Twoja zasługa. Ile było osob które miały fatalny start, a coś osiągnęły ? No właśnie.
  • Odpowiedz
@kiera1: Ile wy macie lat 16 ? żeby vódkę w plenerze walić i to jeszcze w taką pogodę... dla mnie vódka w plenerze to jest przesada. Vódkę się pije w domu, mocno schłodzoną z zakąskami i tak dalej.. a to.. ciepła jakaś vódka. w krzakach gdzieś stoją jak żule.. wieje, piździ.. Dajcie spokój.. które to takie mądre Ty czy pasek ?
  • Odpowiedz
Lepiej o 8 rano siedzieć przed kompem i pałować wiplera :) ktoś ma ochotę i możliwość pić wódkę o 8 rano to pije i nie ma w tym nic złego, zwłaszcza w taką pogodę.
  • Odpowiedz