Wpis z mikrobloga

Dzisiaj trzecia, ostatnia część weekendowego tryptyku dziennikarskiego #!$%@? pod hasłem: #skrotwiadomosci

Niedziela, 16. października. A jak październik i to do tego 16-ty, to papież, jak papież to kremówki i szkalowanie, a jak #wykopobrazapapieza to Michał Białek napraw tagi. Myślałby kto, że w Polsce od 40 lat nic innego się nie dzieje w Polsce 16. października, tylko rocznice wyborów papieża. Temat numer jeden? Dwa? Osiem i wywiad z Dziwiszem? Czas pokaże cóż takiego przygotowała dla nas redakcja Wiadomości. Osobiście liczę że "redaktor" Ewa Bugała postarała się i dzisiaj wspomni coś np. o utylizowaniu martwych płodów przez KOD. Zaczynamy.

Groziła im kara śmierci, polscy sprawiedliwi wśród narodów Krzysztof Ziemiec witam zapraszam. Pierwszy zjazd polskich sprawiedliwych. Dziecko musi mieć ojca i matkę, Francuzi za tradycyjną rodziną. Chore i biedne dziecko o, wreszcie, pomyliłem się tylko o dzień

__________

W OKUPOWANEJ PRZEZ NIEMCÓW EUROPIE TYLKO W POLSCE ZA POMAGANIE ŻYDOM GROZIŁA ŚMIERĆ!

serio? pytam serio, czy serio, znaczy wiem o tych rozporządzeniach, ale to nie jest tak, że w innych krajach za ukrywanie Żydom to naziści klepali po ramieniach, niech mnie ktoś mądrzejszy poprawi czy słusznie się #!$%@?ć

Irena Sandlerowa, Bogdan Szymański, Zbrodnia w Markowej. Nie będę szkalował tego materiału, dajcie spokój, nawet ja mam jakieś standardy. Szalom.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ZAMORDOWANIE ŻYDÓW I POLAKÓW PRÓBOWALI ROZMYĆ TWÓRCY SERIALU "NASZE MATKI, NASI OJCOWIE", POKAZALI POLAKÓW JAKO MORDERCÓW ŻYDÓW, ALE PRZECIEŻ MUSIELI WIEDZIEĆ, ŻE SZMALCOWNICY BYLI KARANI ŚMIERCIĄ, ZARAZ PRZECIEŻ WCALE ICH NIE BYŁO JAK TO BYŁO JAK NIE BYŁO.

_________

PAPIEŻ. PIERWSZY PAPIEŻ. NASZ PAPIEŻ. PRZEŁOMOWY PONTYFIKAT. HABEMUS PAPAM. Jan Paweł II zdobył serca wiernych już od samego początku. Władza milczała, ludzie powtarzali, wywiad z koleżanką papieża. Gdzie jest Dziwisz, gdzie Dziwisz, skąd mam czerpać prawdziwe świadectwo o tym jaki był papież jak nie od człowieka który sprzedał jego notatki po śmierci papieża wbrew jego zgody. Nie ma Dziwisza i nie będzie. Pamięć o papieżu to przede wszystkim entuzjazm młodych ludzi, którzy w internecie gdy tylko mogą go obrażają i wspominają o chronieniu księży pedofilów przez niego, a na uniwersalne hasło "GMD" uśmiechają się półgębkiem. JEGO PONTYFIKAT TO LEKCJA CIERPIENIA I UMIERANIA, czekaj zaraz co?

_________

BYŁY BŁĘDY BĘDĄ ROZLICZENIA. TROCHĘ #!$%@?ŚMY ZE SPÓŁKAMI SKARBU PAŃSTWA, ALE STAŁO SIĘ. TAK MÓWI PREZES. PREZES JEST ZADOWOLONY Z RZĄDU, ALE JEDNOCZEŚNIE ROZCZAROWANY. NIE WSZYSTKO MU SIĘ PODOBAŁO, TAK MÓWI DLA ONETU.

trzeci dzień z rzędu kiedy powołują się na ten wywiad z Kaczyńskim dla Onetu, myślałby kto, że Kaczyński jest jakąś ważną osobą w państwie, a nie czekaj

ZŁA OPOZYCJA SKRYTYKOWAŁA BIEDNEGO MISIEWICZA, ALE JEGO REZYGNACJA NIE ZAMKNĘŁA SPRAWY, O NIE NIE, TO IM NIE WYSTARCZYŁO, JESZCZE DALEJ SIĘ #!$%@?. PROBLEM W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA PREZES TRAKTUJE POWAŻNIE

Musimy powoływać ludzi zgodnie z kompetencjami, chyba że są nasi.


Wołał z mównicy prezes przed wyborami. W PiSie nie ma miejsca na nepotyzm. Chyba że to rodzina Czarneckiego. Albo Sasina. Bo przecież nie Kaczyńskiego, jemu nic nie zarzucimy, no #!$%@? dajcie spokój.

Archiwalna wypowiedź Pawlaka z 2008 jak mówi że powiązania rodzinne nie są niczym złym. Aha.

W 2012 TO ZA PEŁO I PSL TO DOPIERO BYŁY KORUPCJE, OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO, OD TEGO SIĘ ZROBIŁO GŁOŚNO. KOMPROMITUJĄCE TO BYŁO JAK ZA PEŁO W RESTAURACJI SOWA & PRZYJACIELE PUŁKOWNIK ZAWADKA Z NOWAKIEM MÓWILI O NEPOTYZMIE, A ZAWADKA NIE STRACIŁ STANOWISKA. Z FIRMY ODSZEDŁ DOPIERO ZA PISU, BO GO WYCZYŚCILIŚMY.

KONSEKWENCJI NIE PONIÓSŁ TAKŻE SZEF NIKU, KTÓRY DOSTAŁ STOŁEK GŁOSAMI PEŁO. I STOŁKI SWOIMI LUDŹMI OBSADZAŁ.

Nie mam zegarka, ale jestem pewien że większość materiału o nepotyzmie w rządach PiSu poświęcono PO i PSL

_________

FRANCUZI PROTESTUJĄ W IMIĘ RODZINY. JEDEN OJCIEC, JEDNA MATKA. MARSZ DLA RODZINY. SPRZECIWIAJĄ SIĘ PAROM HOMOSEKSUALNYM ADOPTOWAĆ DZIECI







bardzo reprezentatywna grupa francuskiego społeczeństwa

DEMONSTRANCI NIE GODZĄ SIĘ TEŻ NA WYCHOWYWANIE DZIECI URODZONYCH PRZEZ IN VITRO ALBO SURYKATKI.



jakiś pismak mówi że Kościół za słabo działał aby wyplewić tradycyjną rodzinę, i że w ogóle za mało muzułmanów przechodzi na chrześcijaństwo, zaraz co

LEWICA CHCE CENZUROWAĆ INTERNET. OPOWIE NAM O TYM PUBLICYSTA "DO RZECZY", ONI TO WIEDZĄ DOBRZE JAK CENZUROWAĆ INTERNET GDY KTOŚ MÓWI O ABORCJI NIE TAK JAK AGENDA GŁOSI..

nie wiem o #!$%@? chodzi w tym materiale, znowu się zgubiłem, ale lewacy, geje i aborcja są be.

_________

IMIGRANCI W CALAIS, ZNOWU ROZRABIAJĄ, NIHIL NOVI. TO NIE PIERWSZE TAKIE SCENY W CALAIS. WODA JEST MOKRA. Zamkną obóz, ale tak nie do końca. Abdul z Afghanistanu grozi że znajdą coś innego. MIGRANCI Z DŻUNGLI ZNAJDĄ SOBIE INNE MIEJSCE. Wielu migrantów koczuje pod gołym niebem, dochodzi do zamieszek.

Dzisiaj ekspertem od imigrantów jest politolog z KULu. OK.

Imigranci są źli, nie wszyscy, no ale


k.

_________

BITWA Z PAŃSTWEM ISLAMSKIM. IRACKA ARMIA ZAJMUJE POZYCJE WOKÓŁ MOSULU. ONZ BUDUJE OBOZY DLA UCHODŹCÓW. MOSUL BĘDZIE WYZWALAĆ KOALICJA O SPRZECZNYCH POGLĄDACH. AMERYKANIE, IRAKIJCZYCY, TURCY. Erdogan walczy z ISIS. Zdobycie Mosulu to skomplikowana sprawa. Ofensywa mogła się zacząć kilka miesięcy temu, ale coś nie było zgody. Coś się popsuło.

chciałbym punktować te wszystkie błędy i zaniechania jakie dziennikarze TVP popełnili w tym materiale, ale wiem na ten temat mniej niż oni, naprawdę nie mógłbym się mniej przejmować wojną w Syrii i wszystko co wiem, wiem z Mirko, czyli Assad gud, Putin gud, USA be. Jesteśmy poważnym portalem, poważnie relacjonujemy wojnę w Syrii z Polski przez Twitter.

_________

MA TYLKO 5 LAT. NIE DOŻYJE PEŁNOLETNOŚCI. CHORUJE NA DEMENCJĘ. NIE DA SOBIE RADY. MATERIAŁ CHWYTA ZA SERCE. URATUJE JĄ INNOWACYJNE LECZENIE. PISANIE LISTÓW POMOGŁO, OLIWIA DOSTANIE LEK ZA DARMO PRZEZ ROK.

dzisiaj to taka trochę kumulacja, jest papież, ratowanie żydów i chore dziecko, i na co ja mam narzekać, przecież nie jestem aż takim #!$%@?

__________

W STUDIU WIADOMOŚCI GOŚĆ, BRONISŁAW WILDSTEIN. PISARZ DZIENNIKARZ. OBSERWATOR SCENY POLITYCZNEJ. CO PAN SĄDZI, JAK TAM RZĄDEK, ZMALAŁ URUS?

kwestionowanie porządku demokratycznego przez rząd, krytykują rząd, powinni krytykować rząd, ale nie robią tego tak jak my byśmy chcieli.


NO ALE NIE CAŁA OPOZYCJA, TYLKO KOD

NO NOWOCZESNA, KOD, ale fakt, nie KUKIZ, KUKIZ JEST SPOKO, KUKIZ TO JEST OPOZYCJA ŻE HOHO. Zamiast mówić o poważnych problemach to się mówi o jakiejś cenzurze i zamachom na demokrację, a przecież są poważne problemy. Nonsens.


NIEKTÓRZY MÓWIĄ ŻE WIĘZIENIA SZYKUJĄ W TEJ CODZIENNOŚCI, NIE?

Dyskusja o wymiarze sprawiedliwości jest realną dyskusją i warto o tym rozmawiać, bo o tym naprawdę warto rozmawiać, trzeba coś zrobić z tymi sędziami. Nie ma zamachów na prawo. To jest nonsens. Sądy konstytucyjne sobie coś zawłaszczają.


W sumie to już mi się nie chciało go dalej słuchać, #!$%@? ile można w koło macieju szkalować Rzeplińskiego.

Za chwilę sport i pogoda. Elo bęc.

_________

W sumie dzisiaj nie było tak źle. Takie 4/10 w skali Rachonia. Nie było mojej ukochanej wschodzącej gwiazdy dziennikarstwa pani Ewy Bugały, może szykuje coś poważnego na poniedziałek. Ale to już nie ze mną, mam dość tego propagandowego ścierwa. Wypalam się. A może to merytoryczny wąglik przesyłany falami telewizyjnymi przez usta Krzysztofa Ziemca.

Obejrzałem Wiadomości TVP po to, abyście Wy nie musieli. Dla Mirko, dla #neuropa, @Joz, Zakład Karny w Sztumie.
Pobierz Joz - Dzisiaj trzecia, ostatnia część weekendowego tryptyku dziennikarskiego #!$%@? p...
źródło: comment_2VgykoHLP8IjX3tyHYsm4jAteci72bT4.jpg
  • 3