Wpis z mikrobloga

Mireczki od jutra ten dżentelmen być może będzie miał siostrę. Spełniło się moje marzenie o adoptowaniu psa i posiadaniu drugiego Berneńczyka. Jutro adoptujemy uratowaną dziewczynkę spod Wieliczki. Trzymajcie kciuki, żeby się polubiły i żeby wróciła z nami do domu :) #bernenskipiespasterski #pokazpsa #czujedobrzeczlowiek
Magnificency - Mireczki od jutra ten dżentelmen być może będzie miał siostrę. Spełnił...

źródło: comment_ImJ5TeeRPzXNPIgoV15NXFKBABhlfl70.jpg

Pobierz
  • 15
@Magnificency: ale ma uśmiechnięty pychol, no to będzie wesoło. Moim zdaniem bernoli nigdy dość :D
Właśnie w okolicach Krakowa była i chyba nadal jest do adopcji suczka Dori, to też od razu o niej pomyślałam.

Jaka jest historia tej dziewczyny?
@nama: z interwencji 3 tygodnie temu - trzymana na łańcuchu, głodzona. Wczoraj zobaczyłam ogłoszenie o adopcji na grupie i w ciągu 20 minut akcja była zorganizowana:) jest łagodna, kochana, lgnie do człowieka, nie boi się naszego psa. Jedyne co wczoraj się poślizgnęła i utyka na przednią łapkę ale wg pań z fundacji to nic poważnego.
@Magnificency: a 3 chłopaków to nie da rady jednocześnie, Forest waży ponad 70 kg i zajmuje całą kanapę z tyłu. Poza tym nie mam potrzeby wozić trzech. Wspólnie jeżdżą tylko berneńczyki, Forest prowadzi domatorski tryb życia :P