Wpis z mikrobloga

Jedyną grą, której zajebiście zazdroszczę konsolowcom i o którą piecze mnie dupa niemiłosiernie to The Last Of Us z dodatkiem Left behind. No #!$%@? to jest tak zajebiście klimatyczne, że tylko dla tej gry kupiłbym konsolę. Uwielbiam post-apo, uwielbiam skradanki, uwielbiam taki klimat i walkę z zainfekowanymi starając się przetrwać. Te lokacje, wrogowie, dbałość o amunicję, opowieść, wszystko jest niesamowite. Obejrzałem kilka gameplayów na youtube i wracałem do nich wielokrotnie oglądając to jak najlepszy serial ever. Propsy za tę grę dla Naughtydoga, szkoda że jednak wersja na pc nie wyszła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pc #konsole #pcmasterrace #ps4 #thelastofus #oswiadczenie
  • 7
@BrainPhucker: 2 lata temu mówiłem sobie, że jeśli kiedyś kupię ps4 to tylko dla The last of us i lepiej, żeby było dobre, bo wiele razy już się przejechałem na mainstreamowym hypie. O dziwo było lepiej niż się spodziewałem. Gameplay wręcz sobie dawkowałem, przedłużałem eksplorację do maximum, żeby jak najdalej odsunąć w czasie zakończenie. W tej chwili mam jakieś 15 gier pudełkowych i drugie tyle cyfrowych i uważam, że jeśli chodzi
jednak wersja na pc nie wyszła


@BrainPhucker: Trzeba było być niepoprawnym optymistą żeby sądzić, że ta gra kiedykolwiek pojawi się na PC.

Sam bardziej cenie Unchartedy od TLoU a najlepszymi exami Sony są imo Bloodborne i Nioh.