Wpis z mikrobloga

Mireczki, co sądzicie o szelkach? Wciąż modne czy już melodia przeszłości?
#pytanie #ankieta #modameska #garderoba #szelki
Pobierz HrabiaTruposz - Mireczki, co sądzicie o szelkach? Wciąż modne czy już melodia przeszł...
źródło: comment_C8ignzBSCXcdY4tz2hsF9Lg3DOCxi5KE.jpg

Co sądzisz o szelkach?

  • Mam o nich dobre zdanie, to stylowa i wciąż modna część garderoby 50.7% (36)
  • Jestem względem nich obojętny, nie zwracam na nie zbytniej uwagi 25.4% (18)
  • Nie mam o nich dobrego zdania, są przestarzałe i zalatują januszem 23.9% (17)

Oddanych głosów: 71

  • 5
@HrabiaTruposz: Dużo wygodniejsze dla wielu osób (szczególnie z brzuchem) niż pasek, natomiast na żabki są marne, trzeba bawić się w doszywanie guzików do spodni. A czy modne czy nie to inna sprawa - zwykle szelki nosisz tak że ich nie widać. Szelki do dżinsów noszone na tiszercie faktycznie mogą wyglądać głupio, ale pod marynarką ich już nie widać.
@HrabiaTruposz kupiłem jakiś czas temu szelki, bo właśnie pewna osoba wyglądała w nich nieźle (quebonafide w filmach z hypemana). Przy takich jak na zdjęciu główną radą jest nie kupowanie całych w jednym kolorze, bo inaczej efekt jest jak na zdjęciu. Szelki w paski np czarno-białe wyglądają natomiast świetnie, ale nie do tshirtów ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i broń Boże nie noś jak w tej idiotyczne modzie zdjętych