Wpis z mikrobloga

@alex-fortune: Czyli się zabija Rosjan w grze to spoko bo to wirtualne ale jak się opowie kawał o Rosjanach to już mogą czuć się obrazeni? Bo ktoś go opowiedział na "realnym" (?) forum? Robisz prostytutke z logiki. Gościu i tu i tu potrzebny jest dystans do samego siebie czy też świata.. To że ktoś opowiedział ten kawał to nie znaczy że jest chory i zmusza żonę do zbierania liści.. Tak btw
  • Odpowiedz
@Maciek784:

Czyli się zabija Rosjan w grze to spoko

W sumie ciekawa sprawa - zróbmy grę o zabijaniu Polaków i sprawdźmy jak ludzie to odbiorą. Jeśli już, to IMO należy podejść do takich rzeczy z dystansem ale to też nie jest do końca spoko kwestia.

ale jak się opowie kawał o Rosjanach to już mogą czuć się obrazeni?

Rozumiem, że jak robi się kawały o buractwie Polaków to jest Ci bardzo
  • Odpowiedz
Jeśli nie widzisz różnicy między wirtualną kreacją a żartem powiedzianym na REALNYM forum publicznym


@alex-fortune: Gry też wypuszcza się w stronę publiki.

Ale dobra zostawmy gry. Weźmy teatr.

Gdy w teatrze kogoś mordują, a ludzie to oglądają i ich to bawi, to czyni ich ten fakt zwyrodnialcami?

Jesteś nieprzystosowanym do życia w społeczeństwie dzieciakiem, skoro nie rozumiesz, że ten żart jest równie wirtualny co Call of Duty, bo jest tylko w
  • Odpowiedz
@Tical25:

Gry też wypuszcza się w stronę publiki.

Ale prezentują wirtualny świat.

Gdy w teatrze kogoś mordują, a ludzie to oglądają i ich to bawi, to czyni ich ten fakt zwyrodnialcami?

Wyobraź sobie sztukę w ktorej morduje się Polaków za fakt bycia Polakami. Chcę zobaczyć jak ją wystawią w Polsce i wszyscy będą przyklaskiwali.

( Protip - nie będą, bo jak to tak mordować Polaków. )

Jesteś nieprzystosowanym do życia w
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Mówisz że nie jesteś obrazony tym żartem ale spinasz jak nie wiem co.. To jest żałosne.. Niedługo to już nic nie można będzie powiedzieć bo MOŻE to kogoś obrazić.. Już nawet nie chodzi o to że ktoś poczuł się obrażony tylko o to że ktoś może.. Poprawność polityczna level 1 000 0000.

"Rozumiem, że jak robi się kawały o buractwie Polaków to jest Ci bardzo miło?"

Widzę że dalekie jest
  • Odpowiedz
Mówisz że nie jesteś obrazony tym żartem ale spinasz jak nie wiem co.. To jest żałosne.. Niedługo to już nic nie można będzie powiedzieć bo MOŻE to kogoś obrazić.. Już nawet nie chodzi o to że ktoś poczuł się obrażony tylko o to że ktoś może.. Poprawność polityczna level 1 000 0000.


@Maciek784: Spinam się o samą kwestię. A co do "poprawności politycznej", to bardzo wygodny tekst do rzucenia, kiedy ktoś
  • Odpowiedz
@alex-fortune:
"Ok, szósty raz. Mnie to nie rusza, kogoś innego może, nie Nam decydować o tym. Co w tym tak trudnego do zrozumienia?"

Zacznij czytać to co piszę to będzie nam łatwiej.
Nie twierdzę że Cię ten kawał obraził tylko zauważyłem że na kogoś kogo ten żart nie obraża to bardzo spinasz. Ja nie chcę decydować co kogo obraża i nigdzie tak nie napisałem.

"Zasugerowałeś, że nie ma fajnych kawałów poza
  • Odpowiedz
@Maciek784:

Mam nadzieję, że umiesz into podstawy logiki:

Tak btw proszę Cie o jakiś fajny kawał który nie wyśmiewał by jakiejś osoby czy też grupy.


Rozumiem, że chodziło Ci o:

Tak btw to nie istnieje żaden fajny kawał który nie wyśmiewał by jakiejś osoby czy też grupy.


Chyba, że ta prośba była umotywowana czymś innym, niż udowodnienie, że takiego "fajnego kawału" nie ma?
  • Odpowiedz
@Maciek784: Ja się Cię zapytałem, czy dokładnie to miałeś na myśli:

Tak btw to nie istnieje żaden fajny kawał który nie wyśmiewał by jakiejś osoby czy też grupy.


Jeśli tak, to jest to RÓWNOWAŻNE z następującymi zdaniami:

Nie bawi mnie humor nie oparty na wyśmiewaniu osoby czy też grupy

Nie bawi mnie humor nie oparty na komizmie postaci


Tak btw, to skąd to wytrzasnąłeś to #!$%@? wie, bo śmiesznych sytuacji nieobrażających
  • Odpowiedz