Wpis z mikrobloga

@wykopowa_ona: Zgadzam się, to nie tyle problem, że to jest duże, bo ja mam większy w domu i nie ma problemu. Tu głównie jak na Polskie warunki to problemem jest podłoga z kamienia, kafelki z kamienia czy czegoś kamieniopodbnego, które są po prostu zimne, a do teog dochodzi okno, które no moim zdaniem jest #!$%@? pomysłem, szczególnie jeśli temperatura na zewnątrz będzie koło 0 stopni.
Widziałem tego typu prysznice w bungalowach
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Ogrzewanie podłogi pod prysznicem jest bardzo problematyczne, w tej chwili mam wlączone ogrzwanie podłogowe w calym mieszkaniu (300m), więc raczej nie oszczędzam ;).
Natomiast pod prysznicem praktycznie nie ma nikogo kto by się podjął tego, bo jest duża obawa porażenia prądem.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano osobiście mam taką jedną wielką szybę pod prysznicem i nic trudnego w pielęgnacji :) po kąpieli każdy z domowników bierze ściągaczkę i usuwa wodę, która tworzy kamień. Co sobotę mleczkiem szybę przetrzeć i cała pielęgnacja XD
  • Odpowiedz
@Hannahalla popodziwiać zawsze można, pięknie wyglada na wizkach i inspiracjach, ale do domu nigdy bym nie zrobila sobie przeszkolnej łazienki w sypialni, albo jak jest wanna luzem w pokoju. Wyglada super, ale wilgoć, zapach, caly czas mus sprzatania by jakoś to wyglądało i nie zawsze druga osoba (czy my) myjemy sie rodem w reklamy szamponu a i prywatność to dobra sprawa. A jak widzialam, że kible też potrafia wstawić do takiej sypialni
  • Odpowiedz
@Hannahalla a jesli tak to wybacz, niedawno wstalam i widocznie nie ogarnęłam ^^ a ze w pamieci zostalo mi dumanie nad wlasnie taka sypialnia z lazienka w ikei to moj mozg chyba dodal dwa do dwoch i wyszlo 3 :p jesli to salon lazienkowy to chce bardzo!
  • Odpowiedz