Wpis z mikrobloga

to tak jak gdybyś wstawił zdjęcie nazistów którzy przed '45r. i powiedział że to najlepsi z najlepszych.

Co łączy nazistów i ten rząd - większość na zdjęciu miało swoją Norymbergę xD


XDDDDDDDDDDD
@Hamouma: Skąd taka nienawiść u człowieka, który pejoratywnie wypowiada się o przyjmowaniu uchodźców, a sam używa pseudonimu wziętego z nazwiska francuskiego piłkarza który notabene ma algierskie korzenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GARN: tak samo jak pis nie jest prawicą,nasza polityka jest tak zawiła,że nie ma sensu się chyba bawić w pojecia prawica-lewica,co wybory mają inne hasła na ustach @TheOutskirs: a to sorry nie wiedziałem,że mój ulubieniec okupował granice z Francją bez paszporut/dokumentu tożsamości,rzucając kamieniami w strażników granicznych,myślałem że urodził się we Francji i nawet miał ofertę reprezentowania Algierii ale odparł,że"czuje się bardziej Francuzem niż Algierczykiem",mój błąd.Sorry ziom.
@Hamouma Dżentelmenie, uspokój się, naprawdę. Dlaczego nie wspomniałeś że napisałeś "bez gadania o pedałach", hmm? Ponadto nienawiść widzę w tych pejoratywnych, infantylnych określeniach jak "ptysiu" bądź "truskawko". Naprawdę, nie przystoi tak.
@TheOutskirs: to się zdecyduj żabko. Bo najpierw się dziwiłeś czemu przystojniak z avatarem hamoumy jest antyimigracyjny a teraz schodzisz na temat homoseksualizmu.Ty widzisz nienawiść w pejoratywnych słowach a ja widzę Polaka,który mi w internetach dokucza. Bec.