Wpis z mikrobloga

Co beka xd
Kupiłem jakiś czas temu na olx SGS5 w idealnym stanie za 600zł z 3 msc gwarancji. Ledwo co, bo ogłoszenie świeżutkie, kupiec na jutro już jest, a ja wsiadłem w auto i 50kilo pojechałem w oberwanie chmury od kopa. Śmigał aż miło, wizualnie obudowa to był dosłownie ideał nówka, ale ekran był wypalony i bateria nie ładowała się do 100%. Także stwierdziłem że czemu by nie skorzystać z gwarancji. Oddałem go i po jakimś czasie dostałem info że nie będą naprawiać tylko wymienią telefon na nówkę ( ͡ ͜ʖ ͡).
Podjechałem z decyzją do sklepu gdzie fon kupiono i mówię co i jak. Obsługa bardzo fajni i mili ludzie, zaproponowali wymianę na SGS6 bo kosztował w tej chwili tyle samo co SGS5 2 lata temu. Gwarancja leci od nowa. Generalnie jak się dowiedzieli jaki byznes zrobiłem to sytuacja wyglądała totalnie jak na tym gifie xd
Podsumowując, kupiłem nowiutkiego sgs6 za 600zł, dwa kursy z Krakowa do Rabki i trochę poświęconego czasu.

Ale kurde sgs5 bardziej mi się podobał, a to to takie ajfonowate strasznie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najchętniej to bym sprzedał i kupił znowu SGS5
#android #galaxys6 #galaxys5 #oswiadczenie #wygryw #truestory #olx #chwalesie
TypowyPolskiFaszysta - Co beka xd
Kupiłem jakiś czas temu na olx SGS5 w idealnym sta...

źródło: comment_RI3cVOvBjc01DHYWtd9U2LlBoIApIkXj.gif

Pobierz
  • 12
@TypowyPolskiFaszysta: Swoją drogą jakiś rok temu kupiłem S5, widziałem, że belka powiadomień już się odznacza. Gdyby nie to, że gwarantem był komis i stwierdzili, że za drogi biznes na wymianę ekranu (janusze, bo serwis by się nie #!$%@?ł, a tu musieliby z własnej kasy robić) to może też bym coś zdziałał. xD
@YOLOmariolo: a mój 4 letni SGS3 (kupiłem jak miał 2) ma wyświetlacz jakby wczoraj kupiony. Szkło oczywiście rozwaliłem dość szybko, ale dzięki temu każdy następny upadek nie oznaczał zawału serca. Generalnie zajebiście się trzyma, 3 zalania, dziesiątki jak nie setki upadków, gniazdo ładowania po którymś z kolei szarpnięciu za kabel ładowarki zdechło, a po jakimś czasie odżyło. Odstawiłem go na zapas, ale poza drobnymi ścinami systemu to ciągle w pełni sprawny
@TypowyPolskiFaszysta: Nie wiem jak to się trafia. Kupowałem nówkę J5 i po trzech miesiącach też widziałem odznaczającą się belkę. Szybko opchnąłem bo mnie to denerwuje. Z tego powodu już nie kupię amoleda nigdy, chociaż ta czerń jest świetna. ;)
@TypowyPolskiFaszysta: To ja kiedyś kupiłem iPhone jeszcze na gwarancji na allegro za połowę ceny nówki(okazja) jak przyszedł okazało się że obudowa jest minimalnie źle spasowana bo na rogu można było tak milimetr głębiej docisnąć. Zapytałem o to w iSpot i może 10min to trwało jak wpisali powód "rozklejająca się obudowa" mi wymienili na nówkę zafoliowaną :D (u apple zawsze jest wymiana)