Wpis z mikrobloga

#neuropa #polityka

o, Duda udaje, że może podjąć jakąś decyzje

„Głos samorządów i nauczycieli o odroczeniu reformy edukacji powinien zostać uważnie wysłuchany i powinna nad tym toczyć się dyskusja i ta dyskusja się toczy. Jestem przekonany, że te uwagi, które są zgłaszane, zostaną uwzględnione. Jeśli nie zostaną uwzględnione, to będę się zastanawiał jak przyjdzie do mnie ustawa” – mówił prezydent Andrzej Duda w Polsat News, pytany o postulaty dot. przesunięcia reformy edukacji.


a Błaszczak przyznaje, że za rządów PiS żyjemy w tak sobie demokratycznym kraju dx

– Gdybyśmy byli w normalnym, demokratycznym kraju, to wtedy prezes NIK po prostu podałby się do dymisji. Tak, jak prezydent Warszawy podałaby się do dymisji, gdybyśmy żyli w normalnym kraju, gdzie jest odpowiedzialność polityczna za to, co robią ci państwo. Krzysztof Kwiatkowski to były polityk PO, były minister sprawiedliwości. Skoro usłyszy za chwilę zarzuty, powinien zachować się honorowo i zrezygnować. Czy to zrobi? Nie wiem. Jeżeli to zrobi, uznam, że żyjemy w pełni demokratycznym kraju – mówił Mariusz Błaszczak w programie „Cztery strony” w TVP Info.


http://300polityka.pl/live/2016/10/28/
  • 5
@stekelenburg5: O proszę, a to ciekawostka. Już od dawna czekam na pierwszy ruch z serii "paczcie ludu jaki Duda niezależny", #!$%@? na maksa propozycja "reformy" w systemie edukacji jest ku temu świetnym pretekstem.

W stronę Macierewicza też parę brzydkich słów poleciało - IMO sprawa ultra ciekawa. Czyżby pierwszy zwiastun przyszłej wojny domowej w PiS? Antoni to w sumie państwo-miasto, pozycję ma silną, a że ostatnimi czasami #!$%@? (i to grubo!)...

Imperator