Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ja nienawidzę okolic pierwszego listopada. Najgorszy czas dla kogoś, kto nie jest #!$%@? gimbusem i stulejarzem. Jazda autem to po prostu masakra. #!$%@? debile, którzy mają auto tylko po to, aby 2-3 razy do roku wyjechać właśnie uruchamiają swoje daewoo tico albo lanosa i zatruwają życie uczciwym ludziom. No #!$%@? ludzie, #!$%@? się w łeb- jak ma wam auto stać cały rok to zamówcie te kilka razy taksówkę- wyjdzie taniej i lepiej. Ale nie, typowy polak-robak musi pokazać, że go stać na fiata uno sprzed 3 dekad! A później za takim śmieciem jedziesz godzinę, bo oczywiście w polszy 2 pasy to #!$%@? autostrada co najmniej... I #!$%@?, że auto masz szybkie, skoro ruch taki, że szpilki nie wciśniesz, musisz stać #!$%@?... #!$%@? brak mi słów na wyrażenie tego, co się #!$%@? w tym kraju na drogach teraz. Do tego jak taki dziadek czy inna grażynka zobaczą lepsze auto to muszą od razu sprawić, żeby #!$%@? złodziej w takim aucie musiał się #!$%@?ć. Bo tak, jak nie jeżdżę 20. letnim wrakiem to wiadomo, że okradam uczciwie pracujących na socjalu sebixów...
#!$%@?ę, nie wsiadam do auta dopóki ten cały #!$%@? burdel się nie skończy...
#gorzkiezale #polskiedrogi #motoryzacja #sebix #januszemotoryzacji #zal #cmentarze
  • 81
@magenciorek: ja tak sobie myślę, że autor wpisu jeździ BMW F10 520d. Czarny, w sedanie - bo kombi trochę obciach i w ogóle dla tatusiów z korpo, a nadwozie typu sedan budzi prestiż. No, podejrzewam jeszcze ewentualnie A4 B8 albo A6 C7 - też sedan i też w dwulitrowym tedeiku. Typ młodego gniewnego na jednoosobowej działalności gospodarczej w aucie klasy pseudo premium dla aspirującej klasy średniej. Gość, który po latach biedowania