Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

Po 4 latach przeglądania wykopu nadszedł czas założenia tutaj konta. Zdecydowałam się na to, bo potrzebuję Waszej pomocy.

Córka moich znajomych EMILKA JASIC (więcej o niej tutaj —> http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/emilka/?lang=pl ) choruje na raka mózgu. Ma dopiero 12 lat, a od 4 lat walczy z chorobą. Jej ostatnią deską ratunku jest terapia dr. Burzyńskiego z kliniki w Houston (USA), za którą dostał Nagrodę Nobla! Szansa jest ogromna, ale potrzeba na leczenie 1 500 000 zł !!!

Dlatego apeluję do ludzi dobrej woli o darowiznę na konto Emilki, chociażby symboliczną złotówkę, ewentualnie wysłanie SMS albo CAŁKOWICIE ZA DARMO o zagłosowanie na mnie w konkursie —> https://kobietaroku.kik.pl/k/monikaKubala a ja całą wygraną przeznaczę dla chorej dziewczynki.
Głosować można tylko dzisiaj do północy.

FUNDACJA RYCERZE I KSIĘŻNICZKI
UL. ZAGÓJSKA 2/4 /85
04-101 Warszawa
PKO Bank Polski SA
90 1020 1042 0000 8902 0324 4142
tytułując przelew:
„DAROWIZNA DLA EMILKI”
Do wpłat zagranicznych
Swift:BPKOPLPW 90 1020 1042 0000 8902 0324 4142
IBAN: PL90102010420000890203244142
tytułując przelew:
„DAROWIZNA DLA EMILKI”
SMS o treści EMILKA na nr. 79567
za 9zł netto (11,07zł brutto w tym VAT)
SMS o treści EMILKA na nr. 76567
za 6zł netto (7,38zł brutto w tym VAT)

#pomagajzwykopem #zbierajo #leczenie #lekarz #medycyna #pokazmorde
  • 38
  • Odpowiedz
@ilmash a co jesli to specjalnie byla taka podpucha i dodatkowy test na znajomosc mirko i past? I to Twoje "leczo" moze sie schowac, bo o znajomosci niczego nie swiadczy? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡

  • Odpowiedz
@ilmash mam niebieskiego i zadne macanki obce mnie nie interesuja, ale najpierw proponujesz szkolenie a potem grasz niedostepnego. Nie ze mna takie numery Bruner... tfu! Imash
  • Odpowiedz
@ilmash bazyliszka... no ladny pocisk. Nie wiem jak odpisac ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i zgloszenie i czarnolisto i w ogole ksiega wykletych :p

A tak na serio to... chyba Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@kawazrana: czego zaś pocisk? żenująca ale w miarę fajna xD

sama jesteś pocisk bez poczucia humoru, więc niestety istnieje opcja, żeś gruba ( )
  • Odpowiedz
@ilmash z moich obserwacji wynika, ze grubaski maja poczucie humoru wlasnie, czasem jakies przez lzy ale potrafia sie smiac z siebie. Ja sie obrazilam jesli wiesz co mam na mysli ;)
  • Odpowiedz