Wpis z mikrobloga

Mirki,
chce sobie kupic do mieszkania maszyne arcade - moje marzenie z młodości :) - wiecie, taka szafa z monitorem, na której można popykać w Mortala, Metal Slug, czy Contrę.
W związku z powyższym, czy znacie kogoś, wiecie gdzie ktoś czyms takim handluje?
Nie chodzi mi o te co sa na allegro, bo tam sa zwykłe pecety wsadzone w pudło i z odpalonym MAME. A ja chcę taki z Jamma, żeby mozna było zamontowac Pandora's Box.

Druga sprawa, czy mieliscie do czynienia z jednymi albo drugimi? Wszelkie rady mile widziane.

#kiciochpyta #arcade #automaty
Pobierz nitro_rgs - Mirki,
chce sobie kupic do mieszkania maszyne arcade - moje marzenie z m...
źródło: comment_QWaifb2BRbVahg8VnzxPJvYjCzFXBeD7.jpg
  • 4
@nitro_rgs: Ja korzystałem z konsoli XBOX z CoinOps. Konsole są tanie, wymiana hdd na większy też nie stanowi dużego problemu. Romów pełno. Znam człowieka, który zajmuje się tymi konsolami. Może by Ci nawet przygotował arcade sticka. Ale taka konsola trochę prądu zje, ponoć na raspberry pi też można odpalić emu z romami, ale nie próbowałem i nie wiem jak z działaniem.
@GRBAS: A to pierwsze słyszę, aby postawić to na konsoli ;) dla mnie może byc i na pececie, tylko nie wiem, czy z emulatora to będzie tak samo ładnie wyglądało jak za starych czasów. A z Jamma i Pandora's Box widziałem i wygląda dokładnie tak samo.