Wpis z mikrobloga

  • 256
Ja #!$%@?, mirki, co w tych lidlach sie wyprawia to wy nawet nie. Jeżeli chcecie coś z lidla to lepiej odpuście bo w kolejkach zapuścicie korzenie. Wszystkie kasy otwarte z czego w połowie z nich janusze robią zwroty pełnych wózków opakowań. Jedną grażynę zapamiętałem szczególnie. Stała i patrzyła na wszystkich dookoła z pogardą i nutką cwaniactwa w oku. Bo wszyscy inni płacą za zakupy a ona taka przebiegła i ma za darmo. Co za robactwo cebulactwo bez RiGCzu, kopałbym jak kurczaki. Ja bym się spalił ze wstydu #!$%@?ąc coś takiego w imię tych +100 zł w portfelu :|

#zalesie #lidl #zakupy #polakicebulaki #gownowpis #wroclaw
  • 45
@Dusza_Jest_Chaosem:

Teraz jest taka akcja, że można oddać nawet puste opakowania po jedzeniu i Janusze zaczynają już magazynować śledzie na darmowe święta( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na forach takie kwiatki:

#!$%@?ąc od Waszych dywagacji - wg mnie najbardziej opłaca się kupić i zwrócić :

Łososia - sztuka świeża na tacce ok 20-25zł - zacna ryba z piekarnika, bardzo podrożała w ostatnich miesiącach ;
Orzechy - włoskie, nerkowca
via Android
  • 16
@candys: kończyłem zakupy i zbliżałem się do kas. Zauważyłem, że do połowy kas kolejka jest stosunkowo krótka (około 6 wózków w kolejce), a do drugiej połowy kolejki się ciągną w nieskończoność. Podchodzę więc do jednej z tych krótszych kolejek, widzę że coś jest nie tak, bo kryśka przede mną ma cały wózek kartonów i jakiegoś śmiecia. Pytam ją o co chodzi - "a wie pan my tu będziemy robić zwrot zakupów,