Wpis z mikrobloga

Eld,

Tak, w końcu możemy to powiedzieć oficjalnie, w filmie o czasami smutnych a czasami śmiesznych perypetiach Ojca Wędkarza zagra Marian Dziędziel. Wcieli się on w postać człowieka o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce BOMBER. Na pic rel wygenerowana komputerowo wizualizacja tego jak hehe Zbyszek będzie wyglądał po zapasach na dywanie z ojcem.

Teraz uwaga achtung, będzie anons:
Będziemy zbierali jeszcze hajs na film, bo mamy mało. Oczywiście opcja krałdfanding czyli polakpotrafi.pl, zaczynamy za kilka dni ale tutaj możecie śledzić na bieżąco na fejsiku https://www.facebook.com/events/358340717843622/
Jak ktoś już chce zacząć piłować mordę HURR NIE NAKRĘCAJO TYLKO KRADNO DURR JUSZ DOSTALIŚCIE HAJS Z KRAKOWSKIEGO KLASTRA FILMOWEGO to polecam przeczytać ten post https://www.facebook.com/FilmFanatyk/posts/982607528511122

W skrócie, ze 110k, które 'wygraliśmy', 60k jest w hajsie, a 50k w możliwości używania studia etc. Wiadomo, że jak się jest lamusem z internetu jak ja, to 60k to się wydaje dużo (też tak myślałem xD) ale w tym słynnym świecie filmowym wynajęcie jakiejś gównolampy i kamery na dzień to już kilka tysięcy złotych. No i #!$%@? nie robimy filmu z hehe youtuberami, tylko aktorami pierwszoligowymi (kilku jeszcze ogłosimy, trzymajcie kciuki, żeby nasz faworyt na Adama z PZW się zgodził, bo wtedy się zesracie xD), żeby to porządnie wyszło.

Pozdrowienia do więzienia

#fanatyk #film #pasta
malcolmXD - Eld,

Tak, w końcu możemy to powiedzieć oficjalnie, w filmie o czasami ...

źródło: comment_UrBs6Trqgm4Nj8xs2Djhf9vqud94TnVj.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
Wiadomo, że jak się jest lamusem z internetu jak ja, to 60k to się wydaje dużo


@malcolmXD: xD

Jakbym się dobrze rozpędził to #!$%@?łbym w weekend. W niedawnym konkursie MKiDN-u za sam scenariusz były łącznie 53 kafle (3 kafle za pierwszy etap i na ten, no, zarys ale jakoś inaczej anzwany i 50k na gotowy scenariusz).

BTW, rozumiem, że teraz już tylko hajs na kręcenie jest? Macie scenografie, kostiumy, wnętrza, rekwizyty,
  • Odpowiedz
@malcolmXD: ok, nieważne powyższe pytanie, źle zrozumiałam fragment "w filmie o czasami smutnych a czasami śmiesznych perypetiach Ojca Wędkarza zagra Marian Dziędziel", stawiaj przecinki w dobrych miejscach, bo nieporozumienia są ;p
  • Odpowiedz