Wpis z mikrobloga

@mirkobiniu: >Połącz się z urządzeniem za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub kabla USB
Uwaga: W przypadku połączenia bezprzewodowego może trzeba wprowadzić domyślny Service Set Identifier (SSID) oraz klucz szyfrowania sieci bezprzewodowej. Są one drukowane na etykiecie Mobile WiFi. Zaleca się, aby zalogować się na stronie internetowej oraz zarządzania zmienić SSID sieci bezprzewodowej i klucz szyfrowania.
Obraz
Otwarty http://192.168.1.1 w przeglądarce internetowej

W przypadku wybrania którejkolwiek z pozycji menu zostanie wyświetlony monit się
@alibaba848: na spodzie urządzenia jest przycisk password, i mi pokazuje na ekrraniku. i tym passwordem loguje się do wifi routera. natomiast po wejściu w 192.168.1.1 kaze mi podać login i hasło, wpisywałem admin admin i podaje że złe. i robiłem to kilka razy trzymając przycisk reset kilkanaście sekund.
@mirkobiniu: a tak próbowałeś w wifi wejść tym sposobem ?
ftp://ftp.mbbm.com.pl/support/instrukcje/huawei/E5776%20E5756%20E589/Huawei%20MiFi%20E5776%20E5756%20E589%20-%20pierwsze%20uruchomienie.pdf

i dopiero potem dostać się do konfiguracji routera i zmiany chała wifi na swoje?