Wpis z mikrobloga

CZY KTOŚ LUB COŚ MOŻE POWSTRZYMAĆ NIKCZEMNEGO RZEPLIŃSKIEGO?!

Dzisiaj miast alkoholu wziąłem leki, więc obiecuję będzie spokojniej. Plus dalej jest mi przykro po wczorajszym materiale i nie widzę już powodów do śmiechu.

ale Joz, wczoraj mówiłeś że bierzesz urlop

No mówiłem, i #!$%@?, byłem bardzo ciekaw w jaki sposób zostanie pokazany materiał o Rzeplińskim i zgrzeszyłem. Tego błędu już nie popełnię i przez następne dwa dni nie mam zamiaru tego nawet oglądać.

W dzisiejszym #skrotwiadomosci:

- Rzepliński dyktatorem na miarę Kaczyńskiego
- Borys Budka wyjątkowo przystojny
- Polska wreszcie zaczęła wykorzystywać unijne fundusze
- Polska jest taka zajebista i bezproblemowa
- Unia Europejska póki daje hajs i się nie wtrąca też jest zajebista
- Świątynia Opatrzności Bożej ukończona, chyba że jeszcze można hajs wydoić, wtedy jeszcze 28 lat do otwarcia

Dzisiaj trzeci dzień z rzędu zmagań pierwszej politredaktor Danuty Holeckiej w walce o duszę narodu. Uzbrojona w swój beżowy trykocik i minę kota z zatwardzeniem przystępuje do boju. Dla zwyczajnych śmiertelników to po prostu poniedziałek. Zaczynamy:

PRAWO PREZESA TRYBUNAŁU. WOLTA PREZESA ANDRZEJA RZEPLIŃSKIEGO ZAOSTRZYŁA KONFLIKT WOKÓŁ TRYBUNAŁU. MIMO BRAKU WYMAGANEJ LICZBY SĘDZIÓW DO ORZEKANIA, OBECNY PREZES I TAK ZDECYDOWAŁ SIĘ WYKONYWAĆ SWOJE OBOWIĄZKI, TAK JAK PRZYSIĘGAŁ PRZED PREZYDENTEM I NARODEM
To pierwszy tak zdecydowany protest sędziów powołanych w tej kadencji. Mieli zbadać czy ustawa PiSu jest zgodna z konstytucją ale odmówili. Nie dlatego że taki przyszedł prikaz z Nowogródzkiej, ani też z poczucia własnej bezradności na tę farsę - uczynili to w ramach protestu przeciwko Andrzejowi Rzeplińskiemu, ojcu Róży Rzeplińskiej, która jak powszechnie wiadomo jest prezesem Stowarzyszenia 61, które nie dość że szkoliło dziennikarzy TVP przed debatą prezydencką, to jeszcze ma powiązania z Zofią Komorowską, córką byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego--

zawsze bawi

Sędziowie którzy ślubowali wierność Konstytucji nie powinni w takich składach naszym zdaniem uczestniczyć.


zawyrokował Pszczółkowski, trybunalista wyklęty, w wąsy zaklęty, który czasami mam wrażenie przez własną gapowatość może powiedzieć przez przypadek prawdę (pamiętacie jak na początku swojej kadencji stanął po stronie Rzeplińskiego? stare dobre czasy). na przykład tę wypowiedź rozumiem tak, że w sercu pana Pszczółkowskiego uważa on, że faktycznie doczepki które próbuje wsadzić PiS nie powinny orzekać, tylko tak dla picu teraz protestują

PO TEJ DECYZJI ZWOŁANO NARADĘ 9 SĘDZIÓW. PONAD DWIE GODZINY PÓŹNIEJ NA SALĘ ROZPRAW WYSZŁO 5. NIE BYŁO NAWET WICEPREZESA TRYBUNAŁU, GWAŁTU RETY! TO SKŁAD NIEZGODNY Z PRAWEM, LIPCOWA USTAWA STANOWI JASNO - JEŻELI TRYBUNAŁ ORZEKA O TRYBUNALE, TO W TRYBUNALE MUSI BYĆ PEŁEN SKŁAD TRYBUNAŁU.

uf, jak to dobrze że ustawy które z konstytucją mają niewiele wspólnego można uznać za "opinie" i ich nie publikować, ani stosować

TEN PRZEPIS PREZES DEMONSTRACYJNIE ZLEKCEWAŻYŁ, PRZY PEŁNEJ AKCEPTACJI PRAWNIKÓW OPOZYCJI.

chciałbym kiedyś postawić Budce, Rzeplińskiemu i Gasiuk-Pihowicz piwo i mówię to z całą powagę, bez heheszków. w czasach cynizmu i zakłamania w świecie polityki ta trójka niestrudzenie walczy o ład i porządek i są ostatnim bastionem stojącym przed tyranią karakana. naprawdę niewyobrażalne pokłady szacunku w ich stronę, brawo!

ZASKARŻONY PRZEPIS O WYBORZE NOWEGO PREZESA UZNANO ZA ZGODNY Z KONSTYTUCJĄ CO I TAK NIE PSUJE PLANÓW PREZESA RZEPLIŃSKIEGO!

a z tego co pamiętam, ta ustawa została wprowadzona po to aby "uporządkować bałagan konstytucyjny i rozwiązać zawiłości prawne" a nie zrobić na złość profesorowi Rzeplińskiemu. więc to chyba dobrze że przepis PiSu jest zgodny z konstytucją, nie?

ech

CHCE OBEJŚĆ ORGANIZUJĄC DWA GŁOSOWANIA, CO OPISYWAŁ DZIENNIKARZ wSIECI!

a co jeśli dziennikarz Janecki wyszedł z tak zajebistą tezą, że po jej przeczytaniu prezes Rzepliński stwierdził "ej, to się nawet kupy trzyma, jadymy z tym"

CEL PREZESA RZEPLIŃSKIEGO NAKREŚLIŁ POSEŁ PLATFORMY:

Skoro jest to uchwała Zgromadzenia Ogólnego to wymagana jest tutaj większość głosów.


W sumie nic tutaj nie nakreślił, ale nie przeszkadza mi to, im więcej pana Borysa Budki na ekranie tym tylko ten program zyskuje merytorycznie. Jego spokój i opanowanie to rzecz godna podziwu, której ja nie jestem w stanie osiągnąć nawet po diazepamie.

TO STAN WYŻSZEJ KONIECZNOŚCI, A MÓWIĄC WPROST, WOLA PREZESA JEST DZISIAJ DECYDUJĄCA, A NIE USTAWA KTÓRĄ DZISIAJ OBSZEDŁ. GDY JEDEN Z DZIENNIKARZY MU TO ZARZUCIŁ, ODPOWIEDZIAŁ TAK:

"Dlaczego zabił pan nieżywą staruszkę?" Ja niczego nie obszedłem, zastosowałem prawo


W TEJ OCENIE PREZES RZEPLIŃSKI JEST OSAMOTNIONY

uf, mam nadzieję że teraz pokażą całą rzeszę ludzi zakrzykujących prezesa Rzeplińskiego aby dowieść jak bardzo samotny został na placu boju. byłoby głupio jakby takie stanowiska wypowiadali powołując się tylko na jedną wypowiedź rozgoryczonego, niedopuszczonego do głosu sędziego

prof. Lech Majewski


ojej! jestem w szoku, szoku!

TO NIE JEDYNY FRONT WALKI PREZESA RZEPLIŃSKIEGO. DZISIAJ ZAATAKOWAŁ WIADOMOŚCI, ZA TO ŻE OMAWIALIŚMY PUBLICZNĄ DZIAŁALNOŚĆ JEGO CÓRKI.

nie tyle "omawialiście", co przejechaliście po niej walcem i próbowaliście zasypać wapnem, nękając ją i rugając jej dobre imię. wiadomości, niczym filmowy gangster bez klasy, przekroczyły rubikon atakując rodzinę swojej ofiary. to, że rzeplińskiego szkalują to pewnie mu nawet nie przeszkadza, uświadamia mu to że robi dobrą robotę, ale za pojazdy po rodzinę to ja mu się absolutnie nie dziwię że jest #!$%@?. też bym był

hej, a pamiętacie jak Lis wciągnął Kingę Dudę do kampanii a potem Dudełe chodził rozwścieczony jak 150? pamiętacie jak niezależne media dostawały zbiorowego orgazmu piejąc jaki to upadek moralności pożal się boże dziennikarstwa? och, ileż to rok przy korycie potrafi zmienić

PRZEBIEG DZISIEJSZEGO POSIEDZENIA DZISIEJSZEGO TRYBUNAŁU DOWODZI, ŻE PREZESA RZEPLIŃSKIEGO NIE JEST W STANIE NIC POWSTRZYMAĆ, NAWET OBOWIĄZUJĄCE PRAWO.

Już nawet nie mam siły komentować tego żałosnego, partyjnego paszkwilu. Z jednej strony, w dzisiejszych czasach być zbrukanym przez Wiadomości TVP, to oznaka do chluby, symbol tego że działa się na rzecz demokracji i wolności, podstawowych swobód obywatelskich. Ale mimo wszystko jest mi zwyczajnie szkoda tego człowieka (czy też pana Bodnara przez ostatnie parę dni) który mógłby powiedzieć że on ma to w dupie, jemu nie zależy, jak tak się zachowujecie to co on ma się przejmować, rezygnuje. A jednak nie.

W tym materiale pogrubieniem zaznaczyłem najbardziej ohydne sformułowania politredaktora Graczaka, za użycie każdego z nich w redakcji z poszanowaniem etyki dostałby od nagany po zawieszenie. Ale w TVP można za to zostać poklepanym po ramieniu.

po co ja siebie tak krzywdzę oglądając to wszystko?

_____________

PRÓBA PODPALENIA AMBASADY RP W BERLINIE. NIEZNANY DOTĄD MĘŻCZYZNA WRZUCIŁ PODPALONY KANISTER. NIESTETY NIKOMU NIC SIĘ NIE STAŁO, TAK TO DOSTALIBYŚMY DARMOWEGO MĘCZENNIKA ŻEBY SOBIE WYCIERAĆ NIM GĘBĘ GDY TEMAT SMOLEŃSKA STANIE SIĘ TROCHĘ NUDNY
(xD)

Tak teraz mi się rzuciło w oczy. Od tego roku ambasadorem RP na terenie Niemiec jest profesor Andrzej Przyłębski. Który prywatnie jest mężem nowej gwiazdy pisowskiej części TK, Julii Przyłębskiej. To oczywiście zwyczajny przypadek, a nie dowód zasług za działalność polityczną. Nie mam wątpliwości że Przyłębscy są zacnym małżeństwem,
jak oni wszyscy zacnymi są ludźmi

I to oczywisty przypadek, że są tak prominentnie umieszczani w kolejno pierwszym i drugim materiale wiadomości.
A wiem, że Przyłębscy są zacnymi ludźmi

W skrócie - ktoś w nocy rzucał sobie kanistrami w ambasady. To oczywiście nie pijacki wybryk, co akt politycznego terroru na zlecenie. Policja polska i niemiecka działają wspólnie. Bo nagle współpraca z Niemcami nie jest dla nas uwłaczająca. Typowe.

____________

ZWOLNIENIA W SZPITALU W STARACHOWICACH PO KONTROLI DYREKTOR PRZYZNAŁ SIĘ ŻE TROCHĘ SKIEPŚCIŁ SPRAWĘ, TO PRZEPROSIŁ.

Przykra sprawa. Nie lekceważę jej.

[wstaw niesmaczny żart o trumienkowym, aborcji, albo o smoleńsku, czemu nie, pasuje tak samo]

Lekarze przystąpili do porodu, ale gdy się zaczął był przy niej tylko mąż.

w polsce nawet nie jak w chlewie, jak w indiach gdzie sra się na specjalnie do tego przeznaczonych ulicach

____________

UNIJNE FUNDUSZE DO DOBREGO WYKORZYSTANIA. CHAPIEMY ILE SIĘ DA, ALE MOGLIBYŚMY WIĘCEJ GDYBY NIE SAMORZĄDY
Budujemy drogi za pieniądze z Unii. Moglibyśmy od trzech lat już budować, ale budujemy dopiero teraz bo za Peło to murzynów bili czy coś.

w całym materiale chwalimy się tym ile udało nam się hajsów nałapać z unii

odliczam ile dni do materiału szkalującego unię europejską w którym o dotacjach nie będzie ani słowa. obstawiam optymistyczne siedem dni.

Morawiecki. Szydło. Jest wspaniały rozwój i gospodarka. Poprzedni rząd nie przykładał wagi do rozwoju. My przykładamy. Jesteśmy tacy fajni. Widzicie jak super nam idzie z gospodarką. Jesteśmy tacy szczęśliwi że mamy taki wspaniały rząd.

____________

A teraz coś z zupełnie innej beczki, temat niemalże przemilczany przez ostatni tydzień - WYBORY PREZYDENCKIE W USA. Tym razem, Wiadomości nie zawiodły i przygotowały przeciwstawne materiały: ze sztabu Clinton i ze sztabu Trumpa. Czy możecie już teraz domyślić się jak będą one wyglądały?

spoiler: nie oczekujcie jakiegokolwiek balansu czy obiektywizmu xD

____________

MOBILIZACJA DEMOKRATÓW NA FINISZU KAMPANII TERAZ LICZY SIĘ KAŻDA MINUTA. U DEMOKRATÓW TO CZAS CIĘŻKIEJ PRACY NIE TYLKO DLA HILLARY CLINTON, ALE DLA WYZYSKIWANYCH WOLONTARIUSZY KTÓRZY NĘKAJĄ OBYWATELI SWOIMI NACHALNYMI TELEFONAMI.
Na ostatniej prostej pełna mobilizacja. Lokalny sztab wyborczy Clinton w Nowym Jorku. Tysiące wolontariuszy dzwoni do wyborców i mobilizuje ich do wzięcia udziału w wyborach. Ważna jest każda minuta i każda rozmowa z wyborcami. Notowania w sondażach są bardzo wyrównane, nikt nie odpuszcza, zwolennicy Hillary Clinton nie ustają w zabieganiu o poparcie

nie no, jest całkiem rzetelnie jak na mój gust na razie

MIAŁA BYĆ FAWORYTEM PREZYDENCKIEGO WYŚCIGU, ALE DONALD TRUMP OKAZAŁ SIĘ BYĆ BARDZO TRUDNYM RYWALEM. PO TYM JAK ZASŁABŁA W TRAKCIE UROCZYSTOŚCI UPAMIĘTNIAJĄCEJ OFIARY ATAKU NA WTC POJAWIŁY SIĘ PYTANIA O JEJ STAN ZDROWIA.

w tle: najpierw wrzucanie Clinton do samochodu, a potem polska gazeta z olbrzymim nagłówkiem: HILLARY TONIE

ALE PRAWDZIWE TĄPNIĘCIE W PRZEDWYBORCZYCH SONDAŻACH SPOWODOWAŁA AFERA EMAILOWA KTÓRĄ ZAJĘŁO SIĘ FBI. CZY WIDZICIE JUŻ JAK #!$%@? JEST U CLINTON? DETERMINACJA ZWOLENNIKÓW CLINTON JEST OGROMNA, WIERZĄ ŻE MOGĄ COŚ JESZCZE ZDZIAŁAĆ W PRZEGRANEJ SPRAWIE. MAJĄ NADZIEJĘ. HEH.

cóż, materiał ze sztabu Clinton był krytyczny wobec Clinton, zgaduję że może to być w jakiś sposób fair. czy w materiale ze sztabu Trumpa będzie analogicznie?

____________

FINISZ REPUBLIKANÓW W USA. SERIA GAF I WPADEK TRUMPA NIE WPŁYWAŁA KORZYSTNIE NA SONDAŻE... DO CZASU, KIEDY TYDZIEŃ TEMU OBJĄŁ PRZEWAGĘ NAD CLINTON coprawdawmiędzyczasiejąstracił ALE EKSPERCI STWIERDZAJĄ ŻE TO BARDZO AGRESYWNA I EKSPANSYWNA KAMPANIA

Emocje sięgają zenitu. Amerykanom puszczają nerwy. Końcówka kampanii jest wyjątkowo intesywna. Donald Trump podróżuje po kluczowych stanach. Floryda. Karolina Północna. Pensylwania. New Hampshire i Michigan. Kampania Trumpa to seria wzlotów i upadków, ale głównie wzlotów. W Europie zawrzało gdy Trump oświadczył że nie będzie wspierał państw z NATO jak nie będą płacić hajsu. Na szczęście nie ma się co martwić, Rudy Giuliani, burmistrz Nowego Jorku który ma ogromną wściekłość macicy na Clinton od bardzo dawna, niczym Wipler już prostuje słowa swojego krula.

Znam go od lat i wiem że Donald Trump będzie respektował traktat NATO. Gdyby doszło do ataku broniłby naszych sojuszników bardziej niż Obama czy Clinton


...mimo, że Trump własnymi ustami oświadczył coś zupełnie innego. Ale cóż, komu ufacie, kandydatowi na prezydenta USA, czy człowiekowi który prostuje jego słowa bo ma minimalne pojęcie o czym mówi. Jasne że temu drugiemu, bo to dajemy z nim wywiad.

Jednak te słowa odcisnęły ogromne piętno na wynikach pana Donalada. Poparcie nie rosło, ale POTEM JAK TA HILLARY Z TYMI SWOIMI MAILAMI WYSKOCZYŁO TO MU TAK UROSŁO ŻE HOHO. FBI OŚWIADCZYŁO ŻE WZNAWIA ŚLEDZTWO W SPRAWIE MAILI CLINTON.

Wczoraj FBI stwierdziło że nie ma podstaw do wszczynania śledztwa przeciwko Clinton. TO NAJCZYSTSZY DOWÓD NA TO ŻE CLINTON KONTROLUJE FBI I MA ICH W GARŚCI I ŻE JEST SPRZEDAJNYM DZIECKIEM ESTABLISHMENTU

logika rodem z wykopu: FBI wznawia śledztwo w sprawie Clinton: "brawo, trzeba słuchać się FBI, mają absolutną rację, Clinto ma coś za uszami"
FBI stwierdza że nie ma powodów aby wszczynać śledztwo: "łebleblelbel Clinton jest jeszcze bardziej sprzedana niż wtedy gdyby było śledztwo"

NIE DA SIĘ PRZEJRZEĆ 600 TYSIĘCY MAILI W TAK SZYBKIM CZASIE, HILLARY JEST WINNA. FBI TO WIE I LUDZIE TEŻ TO WIEDZĄ


hmm, gdyby tylko istniało coś takiego, umożliwiające szybkie noo przeszukiwanie baz danych według danych kryteriów. coś takiego jak nie wiem, komputer? Trump naprawdę przypomina do złudzenia #!$%@? Korwina

W PODOBNYM TONIE WYPOWIADAJĄ SIĘ ZWOLENNICY TRUMPA: JEST WINNA I WSZYSCY TO WIEDZĄ. ZAMIATA POD DYWAN. REPUBLIKANIE PRZYZNAJĄ ŻE MAJĄ JUŻ DOŚĆ DEMOKRATÓW. CZARNOSKÓRY WETERAN OŚWIADCZA ŻE BĘDĄ GŁOSOWAĆ NA TRUMPA.

W MEDIACH TEŻ JEST BARDZO ŹLE, DZIENNIKARZ CNN ZNIECHĘCAŁ DO GŁOSOWANIA NA TRUMPA POWOŁUJĄC SIĘ NA POLSKĘ ŻE W POLSCE TEŻ JEST ŹLE I W USA BĘDZIE JAK W POLSCE, GORZEJ JAK W POLSCE JAK W OBSRANEJ GÓWNEM TURCJI.

MÓWI SIĘ ŻE STYL KAMPANII WYBORCZEJ SIĘGNĄŁ DNA W TYCH WYBORACH. JAK WIDAĆ NIE OMINĘŁO TO LEWICOWYCH DZIENNIKARZY.

co?

Czyli tak podsumowując: materiał ze sztabu Clinton:
- łebleble clinton jest #!$%@?, maile, spada jej popularność
materiał ze sztabu Trumpa:
- łebleble clinton jest #!$%@?, maile, spada jej popularność

Obiektywność i rzetelność w mordę bije

zastanawia mnie cel i motywacja takich działań, przecież do jasnej cholery to są dziennikarze którzy siedzą w tym USA parę lat i można śmiało założyć że coś niecoś na geopolityce się znają, to nie są dzieci z wykopu które popierają Trumpa bo to takie pod prąd i alternatywne

czy my naprawdę doczekaliśmy czasów w których Wiadomości TVP forsują Trumpa na złość lewactwu?

____________

SAAKASZWILI ZREZYGNOWAŁ ZE STANOWISKA GUBERNATORA W ODESSIE. TO TEN PAN KTÓRY PRZYLECIAŁ NA POGRZEB PANA PREZYDENTA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO PODCZAS GDY INNI NIE PRZYLECIELI. DLATEGO NIE MOŻE ZROBIĆ NIC ZŁEGO.

Saakaszwili ma pretensje o nepotyzm i korupcję w Odessie, mówiąc że Poroszenko i Janukowycz to jedno zło.

Bo jak wiemu Saakaszwili jest wzorem wszelkich cnót, który wcale nie przywłaszczył sobie państwowych środków, zupełnie nie rozgramiał demonstracji czy tam zagrabiał prywatnych środków Badrii Patarkaciszwiliego. To oczywiste pomówienia, dlatego Saakaszwili zrzekł się gruzińskiego obywatelstwa na rzecz tego obywatelstwa tego kraju które z Gruzją umowy ekstradycyjnej nie ma.

gwoli ścisłości - moja znajomość sytuacji politycznej na terenie obecnej Gruzji jest zbyt mała żebym był w stanie jednoznacznie rozsądzić czy Saakaszwili jest naprawdę winny, czy może była opozycja się na nim mści, jednak jak by nie było naprawdę jest to rzecz tak istotna że należałoby chociaż o tym wspomnieć.

____________

15 ZGROMADZEŃ W ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI, KOD I ANTIFA. 7 TYSIĘCY PROWODYRÓW W STROJU POLICJANTÓW BĘDZIE RZUCAĆ KOSTKAMI W AMBASADY. A NIE, TERAZ JEST ŁAD I PORZĄDEk, BĘDZIE SPOKO

ewa bugała, cześć ewusia, kochanie ty moje, miód na moje uszy, tęskniłem kc

PiS świętuje w Krakowie bo Wawel, i wcale nie dlatego że Lech Kaczyński, ponoć leży tam jeszcze jakiś ziomek co się przysłużył odzyskiwaniu niepodległości w Polsce, co prawda nie w takim stopniu jak pan prezydent Kaczyński, no ale zawsze. Wcześniej jednak PiS będzie w Warszawie. A jak Warszawa to zamieszki. Na ulice wyjdzie Marsz Niepodległości. A także KOD i Antifa. Ponoć się nie będą przecinać, ale kogo to obchodzi bo:

KOD ZAPRASZA NA SWÓJ MARSZ BEZ ODWOŁYWANIA SIĘ DO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. W RAMACH KAMPANII PRZED 11. LISTOPADA KIJOWSKI ZAMIEŚCIŁ ZDJĘCIE ROMANA DMOWSKIEGO, REEEEE, MAMY MONOPOL NA DMOWSKIEGO. WZBUDZIŁ TYM GNIEW SYMPATYKÓW KODU I ROZBAWIENIE PUBLICYSTÓW.

Dzisiejszym ekspertem od historii polskiej i faszyzmu jest Paweł Lisicki. Zaczynam się zastanawiać czy on ma w kalendarzu każdego dnia zapisane coś w stylu: "Godzina 13, wypowiedź dla TVP na losowy temat". Ale co tam Pawełku mówisz?

Jeśli KOD tak mocno buduje swój wizerunek jako partii nazwijmy to krytycznej do tradycji narodowej to co tam robi Roman Dmowski, nijak to do siebie nie pasuje.


Jak pan Paweł mówi że KOD jest partią, to jest i nie ma #!$%@? we wsi. Jak mówi że Roman Dmowski nie pasuje do partii krytycznej do tradycji narodowej to tak jest i tyle w tym temacie. Jeżeli twoja gazeta jest już dostatecznie skompromitowana, to nigdy się nie przyznawaj i mów że to nie twoja gazeta, że to pożyczone szpalty, a sam w międzyczasie załóż nową.

Kijowski się skompromitował. Próbował na fejsie się tłumaczyć że to wina grafików, że nie jest to oficjalna grafika i inne takie. I tutaj z Ewusią sie zgadzam że to kompromitacja, ale zacznijmy od pytania
kto w ogóle daje o to #!$%@? czemu bawimy się w cytowanie fejsa znowuuuu?

NIEMAŁE ZDZIWIENIE WYWOŁAŁO TEŻ HASŁO ZAPRASZAJĄCE NA MANIFESTACJĘ KODU:

IDĘ, BO NIE KAŻDY KTO MA INNE ZDANIE, MUSI BYĆ LEWAKIEM


Wojciech Biedroń, etatowy głuptas z wPolityce.pl ma na to swoją teorię

Mateusz Kijowski za wszelką cenę chciał być na chwilę nielewicowy, wyszło jak wyszło, śmiesznie i strasznie. Po raz kolejny widać że Mateusz Kijowski nie ma żadnej koncepcji politycznej.


Może dlatego że nie jest partią polityczną żeby mieć koncepcje? Może dlatego że zależało mu zorganizować kontrmarsz ponad podziałami z hasłem które wyśmiewa idiotyczny podział na lewaków i prawaków, który nie ma żadnego pokrycia w obecnej rzeczywistości politycznej

ale co ja tam wiem, jestem zwykłym lewackim ćpunem którego największą rozrywką jest komentowanie wiadomości i rzucanie bluzgami

____________

RZĄD OBCINA DOTACJE WARSZAWIE. HANNA GRONKIEWICZ-WALTZ WNIOSKOWAŁA O 200 MILIONÓW, ALE TAKIEGO WAŁA.
Rząd nie wypłaci żadnych pieniędzy na reprywatyzację w Warszawie. Skarb Państwa ma wątpliwości, czy Hanna Gronkiewicz-Waltz przekazywała pieniądze tym którym trzeba. Ponieważ Ministerstwo Skarbu Państwa ma doświadczenie w obsadzaniu własnych stanowisk i głaskania się pisiami. Przyganiał kocioł.

Ręcznie pisane kwity. Znany handlarz roszczeniami. Dwadzieścia milionów odszkodowania. Jan Śpiewak, przyszły prezydent Warszawy. Decyzja ministerstwa jest ostateczna. Prokuratura już wie. Trochę miałki ten materiał. Jakby wszystkie były takie to nie miałbym o co się zapluwać.

_____________

PROBLEMY PREZYDENTA LUBLINA NIE PRZESTRZEGAŁ PRZEPISÓW. CBA SIĘ NIM INTERESUJE
Joz - CZY KTOŚ LUB COŚ MOŻE POWSTRZYMAĆ NIKCZEMNEGO RZEPLIŃSKIEGO?!

Dzisiaj miast ...

źródło: comment_OMUD9buPGl3uihXRIxHeghf3tgxHpzlb.jpg

Pobierz
  • 26
przez następne dwa dni nie mam zamiaru tego nawet oglądać.

odliczam ile dni do materiału szkalującego unię europejską w którym o dotacjach nie będzie ani słowa. obstawiam optymistyczne siedem dni.


@Joz: Czyli jednak. Nie uwolnisz się od tego tak łatwo, zbyt głęboko zabrnąłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Joz: Wszystkie stacje TV i radiowe objęte są koncesją wydawaną przez KRRiT przez co muszą realizować przypisaną im "misję" ( w przypadku stacji informacyjnych jest to informowanie widzów, a nie sianie dezinformacji). Zresztą zawód dziennikarza też daje ludziom go wykonującym specjalne uprawnienia (niedostępne dla zwykłego Kowalskiego), ale też nakłada na nich specjalne obowiązki i nie ma tu nic do rzeczy to czy dziennikarz stacja (dziennikarz w niej pracujący) jest prywatna, czy
@jacekKobr: Wskaż podstawę prawną (konkretny artykuł) która pozwalał wydać dzisiejszy wyrok (co bardzo ważne w tej sprawie) dotyczący samego Trybunału Konstytucyjnego w składzie 5-cio osobowym.
@jacekKobr: W takim razie sformułuję swoją odpowiedź inaczej:
Na ty że dzisiejsze obrady i wyrok te nie opierały się na żadnej podstawie prawnej (zarówno konstytucja jak i obowiązująca ustawa o TK nie pozwala mu wydawać orzeczeń we własnej sprawie w składzie innym niż 15-to osobowy - dziś sędziów było pięcioro). Jeśli znasz podstawę prawną, która pozwala TK na wydanie orzeczenia (we własnej sprawie) przez 5-ciu sędziów - proszę wskaż mi taką.