Wpis z mikrobloga

@PlanetPlus: #dziensingla #aliexpress #alitydzien #1111
20%Cashback tylko z #planetplus! Szczegóły oferty pod jakże niebanalnym linkiem:

https://www.planetplus.pl/1111

Kilka zasad:

Po pierwsze primo ultimo:
Wyłączamy AdBlock - nie dodajemy do wyjątków tylko wyłączamy ;-)

1. Musicie być zalogowani i kliknąć w link "przejdź do sklepu" - aby rozpocząć naliczanie Cashabck
2. Dodajemy produkty do koszyka / potwierdzamy zamówienie
3. Płacimy - wszystko w jednej sesji

- Cashback nalicza się na koncie natychmiastowo, ale dajcie mu proszę 24h zanim napiszecie do nas, że się nie pojawił.
- Transakcje rozliczane są w przeciągu 60 dni chyba, że zostały zgłoszone ręcznie wtedy do 90

Udanych zakupów!

Pamiętajcie, rabaty nie są wieczne!

Za każdego zarjestrowanego użytkownika z refa płacimy 5-tkę!

Antyhejt:
1. Tak, poprawiliśmy naliczanie Cashback
2. Tak, transakcje pojawiają się wszystkie jako osobny produkt (poprawiliśmy tracking transakcji)
3. Nie, nie jesteśmy firmą krzak - tak wypłacamy pieniądze
PlanetPlus - @PlanetPlus: #dziensingla #aliexpress #alitydzien #1111 
20%Cashback ty...

źródło: comment_nyk0pTaumCnfCyVUXxwKzuUhceE2nTTV.jpg

Pobierz
  • 80
@r4d1m: Jesli po przejściu z linka masz możliwość otwarcia aplikacji mobilnej to tak. cashback nalicza się w jednej sesj -> click -> koszyk -> płatność jeśli będziesz musiał wyjść z tej sesji - otworzyć aplikację sam z siebie to przerwiesz sesje i cashback nie zostanie naliczony
opis odnośnika@PlanetPlus:

4. Organizator wprowadza dodatkowe narzędzie w postaci termometru za pomocą, której odmierza wartość Cashback jaka zostanie przyznana użytkownikowi za transakcje. Po wyczerpaniu limitu Cashback zmienia się z 20% na 15% i odpowienio na 10%


Gdzie ten termometr bedzie? Na moim koncie? Sa jakies zasady w jaki sposob temperatura bedzie sie zmieniala?
@PlanetPlus: Oczywiście, że przeszedłem. Nawet specjalnie używałem do tego czystego chroma by mieć pewność, że nie będzie żadnych pozostałości po uBlocku. Ale kupowałem telefon, więc i cashback duży i z tego co widziałem nie byłem jedynym, który miał takie problemy przy większym cashbacku
@Szczepan45: no nie udał Ci się przytyk - acz rozumiem Twoje rozczarowanie. wypłacamy naprawdę duże Cashbacki, jeśli transakcja nie pojawiła sie autonatycznie - mogliśmy ją zgłosić, co zrobiliśmy - sklep nie zgodził sie wypłacić prowizji za sprzedaż wiec nie mogliśmy Ci jej dać.