Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: Tor niedopracowany pod względem wyjeżdżania za linię, były też jakieś lagi, latające samochody.
@Golomp we mnie wjechał na pierwszym zakręcie na małej szykanie, chciał wyprzedzić wewnętrzną, ale wyszło coś ala pit maneuver. Widać na streamie w 1:02:50.
Ja się #!$%@? zachowałem jak @MrKubool mnie dublował pierwszy raz na prostej startowej, za późno się zdecydowałem na hamowanie i pojechałem po wewnętrznej, na szczęście wyprzedził mnie zewnętrzną. Trochę jeszcze za mało rozgarnięty
paramite - @TheSznikers: Tor niedopracowany pod względem wyjeżdżania za linię, były t...
@paramite: nie przesadzaj z tymi liniami. Dobrze plp dzialalo.
@Ozor: jak widzialem ten slizgajacy sie po trawie kolorowy pojazd, to juz wiedzialem, ze zaraz bede w centrum curlingowym. Ani troche sie nie mylilem. Aero zdewastowane, podsterownosc w kazdym zakrecie, stabilnosc z aero zredukowana do minimum. Rownie dobrze moglem jechac z aero na 2, chociaz predkosc mialbym wyzsza.. ;(

Czekam na jakas powtoreczke z rookie, mam wrazenie, ze dwa razy bylem
@Golomp: Spoko, nie ma jeszcze pełnej powtórki, możliwe, że zahamowałem wcześniej, bo miałem przed sobą @molibdenowypszemek i on musiał też w takim razie wcześniej hamować, bo widać, jak szybko zbliżyłem się do niego i po prostu nie chciałem w niego wjechać, a ty po wyjściu z poprzedniego zakrętu już jechałeś do wewnętrznej, przynajmniej tak tu wygląda.
@skethoo: Nie wiem, czy to kwestia toru czy plp, ale dla mnie beznadziejnie. Pierwszą szykanę można było ciąć do woli, za to zaraz po niej raz uderzyłem w bandę, odbiło mnie od niej i wylądowałem na torze i wtedy miałem ostrzeżenie.
@skethoo: Jeśli w ciebie wpadłem to zobacz na replayu dlaczego tak się stało. Ogólnie to opuściłem wyścig z premedytacją. Pierwszy strzał dostałem na pierwszym okrążeniu a ostatni na 16 albo 17 na prostej startowej. Nie wiem od kogo, niech sędziowie ocenią, jeśli mają replay. A wyszedłem z takim #!$%@? że właśnie zapijam to wódą...
@TheSznikers: Teraz jeszcze oglądam stream makowiec (nie wiem jaki ma tu nick) to na 19 i 20 okrążeniu to nieporozumienie co wyprawiał. Potem mówi, że pierwsze kary w sezonie za takie pierdoły. Za te pierdoły to moim zdaniem w sumie powinien mieć nawet dq z następnego wyścigu. Po tym jak kogoś wytrąca z toru włącza się nie oddaje pozycji. Włącza się na tor zajeżdżając drogę. Potem 28 okrążenie (ogólne) i na
@paramite: ten punkt z oddaniem pozycji jest troche zle sformulowany. Generalnie zasada jest taka, ze jesli w nieprawidlowy sposob sie zyska pozycje (scinajac, z kolizja, wypychajac z toru, nie zostawiajac miejsca jesli zawodnik mial prawo do jazdy rownoleglej w zakrecie) to wowczas pozycje nalezy oddac. To czekanie czesto powoduje dodatkowe problemy - dojezdzaja kolejni zawodnicy i nie wiedza co sie dzieje, bo stoja auta w roznych miejscach. zatrzymywanie sie na torze