Wpis z mikrobloga

@fuuYeah:

SAMOCHÓD XXX 170HP 190TYS KM SKÓRA XENON NAVI SPRAWDZONY OPŁACONY ZESPAWANY OD NIEMCA

Można jeszcze dodać te 20-kilku kilometrowe listy "CZO SAMOCHÓD POSIADA" czyli wypisanie każdej śrubki i zaślepki, jakby to była opcja w salonie.
  • Odpowiedz
@Aarne: LOOK! KONIECZNIE ZOBACZ
albo w parametrach produktu: NOWY, w opisie malym drukiem powystawowy, czyli gorzej niz uzywany
albo 'sluchawki do LG SONY SAMUSNG'
  • Odpowiedz
@smieszny: bo jak masz firmę to możesz ten VAT odliczyć i go tak jakby "nie płacić" w ogóle, dlatego szukasz ofert z opcją "faktura vat". Januszerstwo polega na tym, że z takiej faktury "VAT marża" nic nie odliczysz a mimo to janusze zaznaczają opcję "faktura" przy wystawianiu przedmiotu i potem jest to wyszukiwane jak zaznaczysz tę opcję.
  • Odpowiedz
  • 2
@fuuYeah to pęknięcie jest tylko na pół ekranu, wcale nie przeszkadza to w normalnym korzystaniu z telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chociaż zmusić go do przyznania w w-mailu, że liczy się z ryzykiem i bierze na siebie odpowiedzialność.


@zweipack: To jest klauzula niedozwolona, Ty podając sposób dostawy bierzesz za niego odpowiedzialność - jak nie podasz dostawy listem zwykłym w opcjach, a klient na taki się uprze - wtedy na niego spada odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
Co do InPostu, to mniej więcej od lipca, przesyłki dochodzą do mnie błyskawicznie. Często zamawiam książki przez Allegro i biorąc tę najtańszą przesyłkę za 3,94 mam je następnego dnia roboczego (serio, serio).


@ting: to masz jakieś nadzwyczajne szczęście. Ja zamawiałem dwie rzeczy pod koniec sierpnia, konkretnie kable za 2 zł z allegro, więc nie opłacało mi się brać najtańszego poleconego poczty polskiej, który sprzedawcy mieli w cenniku za jakoś ~7,50 bo
  • Odpowiedz