Wpis z mikrobloga

@el_flaco: Świetny perk przecież! Zabierasz sobie jeden na dowódcy, czyli załogancie z najlepszymi skillami, tylko po to, żeby nie mieć co wybrać na innych te 10% szybciej. ( )
  • Odpowiedz
@FeniEnt: dałem gaszenie pożarów na ładowniczych na piąty perk, z braku laku. Wiem, że #!$%@? daje ale może kiedyś ten procencik uratuje dupę. Mówię o czołgu który i tak rzadko się pali i mam w nim czekoladkę.
  • Odpowiedz
@RedBaron: zrób lepiej tak jak ja. Załoga z Obj.261 która nudziła się w garażu poszła na KV-2 i czuje dobrze. Honor odzyskany, mogę się spokojnie ogolić, a strzały za 900dmg cieszą mocno. I nie jestem z tych, którzy twierdzą że nic nie trzeba umieć grając artą, bo to bzdura, ale nic nie #!$%@? bardziej niż buła z nieba za full HP od jakiejś ameby w hamerykańskiej arcie.
el_flaco - @RedBaron: zrób lepiej tak jak ja. Załoga z Obj.261 która nudziła się w ga...

źródło: comment_fSVxiHSNjmdaflXaHqRmingBqTmhmAnD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@morq: Ostatnio pierwszy raz tak na poważnie potrzebowałem pomocy z nieba, chciałem wygrać bitwę nawet kosztem Radleya. #!$%@? niechby nawet dobił. Ja w Scorpionie na 1 strzał, przeciwnik w nowym AMX na 2 strzały, więc kręciłem się 3 minuty w koło skały na D2. Przez 3 minuty nie zadał mu żadnych uszkodzeń, bo nie ruszył się z K0, choć i tu miał bicie. Ja dwa razy się odbiłem ponieważ RNG. Remis.
el_flaco - @morq: Ostatnio pierwszy raz tak na poważnie potrzebowałem pomocy z nieba,...

źródło: comment_cCkqDFzVMu4cOTbzancajF5nA1oKezl4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz