Wpis z mikrobloga

@grzeszna: daję plusa, bo faktycznie dramat w tych ogloszeniach. Na nowe ogloszenia po 5 minutach nie ma co odpowiadać, bo tysiące wyświetleń i juz nieaktualne xD Albo ceny z kosmosu, że czasem taniej wynając 2-3 pokojowe, niż lepszy pokój/kawalerkę.
@grzeszna: castingi to w sumie norma, ale też denerwujące. Mimo wszystko trochę się nie dziwię - jednak macie potem mieszkac jakiś czas wspólnie. Może za bardzo nic do sebków nie mam, ale jak ktoś wygląda patologicznie, że az wzbudza strach, to raczej bym go nie chcial za kolege zza ściany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie osobiscie najbardziej wkurza to, że dla wszystkich BLISKO DO CENTRUM to jest
@yacolek: Dokładnie! To jest okropne. Ale to bym jeszcze przeżyła. Aktualnie musze sie wyprowadzić 1 grudnia a nie mam kompletnie nic, szukam juz 2 tygodnie ;( Wszystko już zajęte po 5 minutach.
@grzeszna: ja szukam zdalnie od ~2 miesięcy, bo planuję powrót na stołeczne ulice. Ale chyba za mocno też wybrzydzam. Z drugiej strony jak mam na gwałt zamieszkac w 'atrakcyjnej kawalerce blisko arkadii', a w zdjęciach widze kuchnie jak na zdjęciu, to dramat, że ktoś we wrześniu chciał za taki standard 1800 zł XD Zapisalem sobie link do tego zdjęcia bo to jest absolutny hit. Ciężko to chyba przebić.

Takze chyba tka
yacolek - @grzeszna: ja szukam zdalnie od ~2 miesięcy, bo planuję powrót na stołeczne...

źródło: comment_LxIsfS9EkgmTYtCJRoTwAHLa0Rl1qpDB.jpg

Pobierz
@grzeszna: no po niektorych ogloszeniach to czasem widac, że ktoś chyba w 74' dostał przydział na m-2 i od tamtej pory je w pętli wynajmuje, bez żadnego remontu/odświeżenia. Ważne, że kasa płynie.
@grzeszna: W podbramkowej sytuacji masz dwie opcje:
- idziesz mieszkać z jakąś babcią z miesiąc, w tym czasie szukasz normalnego mieszkania i ponownie się przeprowadzasz,
- szukasz mieszkania, które posiada parę pokoi i organizujesz ludzi do wynajmu pozostałych pomieszczeń.