Wpis z mikrobloga

A się #!$%@? mirasy, moja różowa jest #!$%@? i chce za każdym razem, zebym robił zdjęcia w miescu w którym jestem. Bo niby ona jest tylko ciekawa a nie to, że chce mnie kontrolować... Najlepsze w tym jest to, zapisałem się na silownie, chodzę na nią o 6 rano przed pracą a ta myśli, że chodzę o 6 rano na dupy oO

Co #!$%@? takiego, żeby jej się odechciało takich "gierek"?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 97
@Pirat_Brodacz: Jedna poważna rozmowa, ostatnia szansa a jak nie podziała to do widzenia. Nie ma co sobie życia marnować z osobami niestabilnymi psychicznie. No chyba, że rzeczywiście ją kochasz, tak nad życie... no to masz problem :)
@Pirat_Brodacz: Jakby jakiś różowy napisał, że wychodzi codziennie wieczorem na pilates, a facet się jej czepia, to zaraz by było, że bolec na boku. :P

No fakt że są związki, gdzie ludzie są ze sobą praktycznie non-stop i wszystko o sobie wiedzą i jakoś to funkcjonuje. Ale większość ludzi chyba jednak potrzebuje jakiejś dozy niezależności. Może to kwestia przegadania.
@kwiati: a przy nienawiści w ogóle żałujesz, ze poznałeś/as te osobę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pirat_Brodacz: byłem ponad rok z panna, która nie ufała bo przeszłość, bo cis. Jak teraz na to patrzę to cała kontrola była #!$%@?, brak koleżanek bo kto widział by facet miał koleżanki? Imprezy, picie z kumplami? Nie daj wyłącz telefon, a Ty jeszcze gnijesz w bagnie na odleglosc. Jak Cię to