Wpis z mikrobloga

A się #!$%@? mirasy, moja różowa jest #!$%@? i chce za każdym razem, zebym robił zdjęcia w miescu w którym jestem. Bo niby ona jest tylko ciekawa a nie to, że chce mnie kontrolować... Najlepsze w tym jest to, zapisałem się na silownie, chodzę na nią o 6 rano przed pracą a ta myśli, że chodzę o 6 rano na dupy oO

Co #!$%@? takiego, żeby jej się odechciało takich "gierek"?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 97
@Pirat_Brodacz: Może wystarczy porozmawiać z nią, zapytaj ją czy ona Ci ufa... Zaufanie w związku musi być, bez tego nie ma co ciągnąć dalej taki związek. W dodatku powiedz jej że dzieli was taka odległość i jakbyś chciał to byś bolcował inną bliżej siebie bo taniej by to wyszło XD
@Pirat_Brodacz: ja byłam kiedyś w związku z takim facetem. Kontrolował mnie na każdym kroku "bo przecież mnie kocha" i się martwi. Martwił się o to z kim wychodzę, jak jestem ubrana, co wypiję, ile wypiję, ale na pewno tylko z koleżankami idziesz? Ale na pewno tylko jedno piwo wypijesz? Obiecaj. Obiecaj ze nie założysz spódniczki/sukienki/szpilek. Obiecaj że nie bedziesz rozmawiać z żadnym facetem. ...
Serio mirku uciekaj, bo potem jest już
@kwiati Az tak źle nie jest, raczej chce informacje gdzie wychodze po prostu bez pytania z kim bo nawet jak powiem jej z kim to dużo to nie zmieni, nie zna tych ludzi po prostu. Zazwyczaj wygląda to tak, że ja coś jej pisze a ona nie wprost ale jednak będzie dazyla do tego, żeby dostać zdjęcie. Nie chce uciekać, od dwóch lat nie miałem nikogo po #!$%@? związku i wiem, że
@Pirat_Brodacz: wiesz, jeśli chodzisz codziennie w to samo miejsce i chce często zdjęcia z tych miejsc to jest podejrzane. A jak raz i koniec, to może rzeczywiście jest ciekawa kto wie ? :) Nie zakładałbym od razu najgorszego, jeśli jest tak zaraźliwie podejrzliwa to pewnie wychodzi to też w innych tematach. Jeśli tak jest, trzeba dokładnie pogadać o tym bo może mieć to różne podłoże (może dajesz jej powody do zazdrości,
Na ten moment jest to związek na odległość, jeżdżę do niej co weekend ale nadal dzieli nas 200 km, moze stąd takie jazdy.


@Pirat_Brodacz: przez ponad rok widywałam się ze swoim tylko w weekedny i przez myśl mi nie przeszło wymagać od niego takiego debilstwa. Ona kompletnie Ci nie ufa. Serio chcesz brnąć w takie dziwne zabawy? Powiedz jej szczerze, że denerwuje Cię brak zaufania i że nie zamierzasz robić żadnych
@Pirat_Brodacz: wiesz, u mnie też zaczynało się niewinnie. No ale Ty lepiej znasz swoją sytuację, więc najlepiej będzie jak z nią szczerze porozmawiasz i powiesz, że nie akeptujesz takiej kontroli, że wiesz dokładnie ze te zdjęcia to po prostu sprawdzanie gdzie jesteś i z kim. Powiedz, że związek bez zaufania nie ma szans na powodzenie i niech się zastanowi czy jest w stanie Ci zaufać czy nie. Jeśli nie, to nic
@Pirat_Brodacz: Mirek a może skoro jest taka zazdrosna to sama ma sporo pod paznokciami? Wiesz ludzie, a zwłaszcza różowe lubią być zawsze po tej dobrej stronie i może Ci kiedyś powie, że Cie zdradziła bo nie mogła Ci ufać.

Mi kiedyś była powiedziała, że mnie zdradziła bo się nią nie interesowałem, więc uwierz mi że robienie sobie usprawiedliwień na siłę jest na porządku dziennym u takich różowych.

Co masz robić. Nie