Wpis z mikrobloga

Mój znajomy to fanatyk BMW. Pół mieszkania #!$%@? kluczykami w najgorsze. Średnio raz w miesiącu jak u niego jestem to wdepnę w jakiś leżący na ziemi kluczyk i trzeba wyciągać w szpitalu. W swoim 22 letnim życiu z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania i baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała już buta ściągać xD bo myślała, że znowu kluczyk w nodze. Druga połowa mieszkania #!$%@? Auto Światem, Top Gearem, Superfurą xD itp. Byłem na tyle głupi, że pokazałem mu BMW-Klub.pl bo jak odwozi mnie ze szkoły to #!$%@? dookoła miasta i skupuje te śmieszne gazetki, a chciałbym na czas wracać do mamełe na obiad, ale nie dość, że i tak krążymy po mieście kilka godzin, to jeszcze mi na fizyce pokazuje telefon z opalonym forum i się podnieca komu to nie pojechał odnośnie gazu w E39. Potrafi #!$%@?ąć o ławkę telefonem jak zobaczy kogoś kto podnieca się taką właśnie E39 w gazie za 5 kołą. Już ze trzy razy ekran #!$%@?ł, a telefonów miał tyle, że nie potrafię zliczyć. Kiedyś założyłem tam konto i trollowałem go właśnie, że kupiłem taką beemke w gazie i że super okazja xD to myślałem że tą swoją nokie na moich oczach #!$%@?. Aha, ma już na forum rangę Drifter za #!$%@? 10k postów. Jak spadnie śnieg to codziennie mnie wyciąga na drift pod Tesco, aż się ochroniarz co po dwóch Wojaczkach siedzi już się lekko #!$%@?, jak popiłuje tak z 3 razy to podchodzi z latarką to wtedy #!$%@?. Od jakichś 5 lat wyciąga mnie na zlot fanatyków BMW i #!$%@? mi o zaletach spotykania się z ludźmi o tej samej pasji. Przy jeździe zawsze #!$%@? jakie to BMW ma zajebiste zawieszenie i w ile do 100 wyciągnie. Jak się dostałem na studia to mi #!$%@?ł, ze to przez to ze mi tyle o mechanice opowiadał i że z nim to się trzeba trzymać. Co sobotę ze swoim znajomym takim Sebastianem co za nami siedzi na Chemii, wyjeżdżają w nocy do miasta i jeżdżą dookoła jak debile xD Nawet na fejsie założyli stronę „nocna jazda bez celu w beemce” do tej pory ma 3 lajki bo jeszcze od ciotki wykatował. W tym roku sam sobie kupił na święta nowe przednie fotele. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał do końca kolacji wigilijnej, tylko rozpakował je i siedział przy stole z rodziną na tym skórzanym foteliku. Sam mi zdjęcia wysyłał dumny ze swojej głupoty xD. Jeszcze w liceum na urodziny wziął mnie w drodze wyjątku ze sobą do warsztatu żeby mi pokazać „jakie to piękne w środku”. Potem przez pół dnia mnie upominał żebym nie kopał w opony, opierał się o maskę albo za głośno nie mówił bo mu się uszczelki szybciej zużyją. Po chwili mi się znudziło więc stwierdziłem że sprawdzę ten jego super bas który sobie kiedyś #!$%@?ł, jak usłyszał że wkładam kluczyk do stacyjki to zrobił się cały bordowy i #!$%@?ło mu jak nigdy. Mówił że jak spróbuję odpalić w pomieszczeniu zamkniętym jego auto to mnie rozjedzie tą beemką. Później stwierdził że do tego jednak pożyczył by mini vana matki bo szkoda BMW. Że niby mu później fotele będą spalinami śmierdzieć. Super prezent #!$%@?.
Wspominałem że znajomy ma kolegę Sebe z którym jeździ na ryby. Kiedyś towarzyszem nocnych jazd był hehe Mati. Człowiek w czapce #!$%@?, ortalionie adidasa wiecie, zawsze trzy paski itp. Byli z moim ziomkiem prawie jak bracia, chodzili razem w szkole nawet do kibla. Raz kumpel miał urodziny to umówili się z Matim na hehe piwerko za garażami. #!$%@? się i oczywiście cały czas gadali o BMW i driftowaniu. Ja siedziałem obok pijąc spokojnie swoje piwko. W pewnym momencie zaczęli drzeć na siebie mordę czy generalnie są lepsze Diesle czy Benzyniaki.

WEŹ MNIE NIE #!$%@? MATI, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKI DIESEL MA MOMENT OBROTOWY ? JEBS I BENZYNY NIE WIDAĆ !

#!$%@? PAWEŁ BENZYNY MOŻE I NIE WIDAĆ WTEDY ALE PRZEZ TE DYMY CO Z WYDECHU CI LECĄ.

#!$%@? MATI CO TY MI O BENZYNIE #!$%@? CIEBIE NA E36 W GAZIE NIE STAĆ. DIESEL TO JEST POTĘGA MOTORYZACJI!

No i aż się zaczeli #!$%@?ć zapasy w trawie a ja musiałem ich rozdzielać. Od tego czasu siedzieli po dwóch różnych stronach klasy i nigdy się do siebie nie odzywali. W tym roku po wakacjach wychowawczyni przekazała nam że Mateusz niestety nie zdał klasy to Paweł z uśmiechem krzyknął

I bardzo #!$%@? dobrze!

oczywiście później musieli się za to wstydzić jego rodzice.

Wspomniałem też o arcywrogu Pawła czyli „Spiskowi Mechaników” czy jak on to sobie tam ubzdurał. To się stało kompletną obsesją Pawła i jak na przykład benzyna idzie w górę to mamrocze, że to przez tych #!$%@?ów z warsztatów samochodowych. Najbardziej znanym mechanikiem w okolicy jest taki Pan Mariusz. Jest on uosobieniem zła wyrządzonego całej polskiej motoryzacji. Raz poszedł wymienić do niego opony, to na drugi dzień przyszedł do szkoły z podbitym okiem i bez jedynki takie inby się tam #!$%@?ły, że pani Helenka ze sklepu 300m dalej słyszała. Po klęsce w starciu fizycznym Paweł rozpoczął krucjatę internetową. Postował na spotted jak to nie poleca tego mechanika i co on mu nie #!$%@?ł z jego autem, oczywiście podkreślając, że to było BMW. Rozpuścił też plotkę, że Pan Mariusz to pałował ludzi w ZOMO xD. Nie był zbyt dobry w uktywaniu swojej tożsamości, więc skończyło się policją za szkalowanie i musiał zapłacić Mariuszowi 2000zł.
Jak płacił to przez tydzień w szkole nie dało się koło niego usiąść, #!$%@?ł na przekupne sądy, mechaników, Mariusza i w ogóle cały świat. Z jego #!$%@? wynikało że mechanicy to jacyś Iluminaci rządzący całym światem. Przeliczał też te 2000 na benzynę, części, breloczki i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. kilometrów za te 2k przedriftować (kilka tysięcy).
Kolega od tej pory kręci gównoburzę z Sebiksami na forach dla fanów BMW bo Mariusz założył tam specjalny temat żeby nie wpuszczać tego człowieka do warsztatów. Obserwowałem ten temat i widziałem jak Paweł robi nieudolnie trollkonta.

Drajwer93

Liczba postów: 1

Ten temat założył jakiś idiota! Znam użytkownika Paweł#!$%@? od dawna i to bardzo porządny chłopak i świetny znawca marki! Chcą go oczernić bo zazdroszczą mu jego egzemplarza.

Potem jeszcze używał tych trollkont do prześladowania kolegi Matiego. Jak zakładał jakiś temat to ojciec się tam #!$%@?ł na trollkoncie i np. pisał że poobijane auto ma i widać że nie umie jeździć xD
Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał zdjęcia nowych felg to sobie pisał

Nooo gratuluję świetnego zakupu! Widać że Pan się zna!

a potem sięz tego cieszył i mi pokazywał na lekcjach jak to go nie chwalą.
#copypasta #pasta #heheszki #bmw #motoryzacja
  • Odpowiedz