Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakich najgorszych sytuacji damsko-męskich byliście świadkami?
Ja kiedyś na imprezie widziałem parę, która poznała sie raptem 2 godziny wcześniej. Ona siedziała mu na kolanach i sie całowali. Nagle dziewczynę złapało - wzięła miskę spod fotela, wyrzygała sie i kontynuowała namiętne pocałunki z chłopakiem, który był równie #!$%@? jak ona i nie miał nic przeciwko. Nigdy więcej się nie spotkali xD

#patologia #imprezy #oswiadczenie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania

Nie bedzie smieszne.

Jak bylem maly to pijany sasiad w bloku jak zwykle wrócił po pijaku do domu.Zona nie chciala go wpuścić (postawila sie pierwszy raz) gosc wpadl w furie i zaczal drzwi demolowac.Jego zona wpadla w panike i chciala przez balkon przejść do sąsiadów, poslizgnela sie i spadla pare pieter w dół. Umarla po dwóch dniach.
@spokojnie_to_ja: możliwe, ona ogólnie ciągle darła ryja po nocach, 20lat, dwoje dzieci z dwójką tatusiów, jeden poszedł do pierdla bo zmasakrował kobiecie twarz bo nie chciała mu pożyczyć na piwo, zaraz znalazł się inny chętny. Przedstawiała go jako "ukochany mąż" no koń by się uśmiał