Wpis z mikrobloga

Misie Patysie, powoli kończymy milion kilometrów z #rowerowyrownik. Miało trwać to nie wiadomo ile, a wychodzi na to, że zajmie to nam około 11 miesięcy. Zostało ~1% czyli 10 000km, co przy obecnej ładnej pogodzie powinno dość szybko zlecieć. Dlatego szukamy inspiracji i opinii jak ma wyglądać kolejna edycja. Czasami zimowe były krótsze, czasami od razu robiliśmy na pełny sezon.

Ankieta na krótszą, dłuższą edycję, a w komentarzach napiszcie z łaski swojej jakieś propozycje ile km i dlaczego taki akurat dystans. Mogą być absurdalne (byle realne, czyli raczej tego miliona nie przekraczajmy - tak mi się wydaje). Jak będzie kilka propozycji to zrobimy z nich ankietę, która opcja wygra, to tę zgłosimy @Adammik, coby puścił nową edycję.

#rower #szosa #rrtech
metaxy - Misie Patysie, powoli kończymy milion kilometrów z #rowerowyrownik. Miało tr...

źródło: comment_kcQ9gJQ70KXY95MTP8M8noVaSkOfKuRO.jpg

Pobierz

Jaka klasa dystansu?

  • Edycja zimowa - krótki 40.0% (62)
  • Edycja całoroczna - długi 60.0% (93)

Oddanych głosów: 155

  • 53
  • Odpowiedz
@rdza:

Największe zbliżenie Marsa do Ziemi w czasie ostatnich 60 tys. lat miało miejsce 27 sierpnia 2003, planety zbliżyły się na odległość 55 758 006 km


Elon będzie pierwszy :(
  • Odpowiedz
Start 1 stycznia


@demoos: to co, mam nie jeździć przez cały grudzień?


@metaxy
Jestem za opcją całoroczną, bo niby jak wyliczymy dystans krótki na edycję zimową? Kiedy skończy się zima? Przecież nie utrafimy tak, żeby edycja zimowa skończyła się, dajmy na to, w marcu. Tak samo jak nie mamy pewności, że zima nie przyjdzie później i nie potrwa do kwietnia (jak w 2013).
  • Odpowiedz
Ja pojechałabym na Marsa i sprawdziła, czy będziemy tam przed Elonem Muskiem;)


@rdza: Milion na rok, jak @oskar1100 pisał najmniejsza odległość ~55mln. Za 55 lat, to ja w najlepszym wypadku będę chlał denaturat pod mostem. Choć może już nie być mostów i denaturatu.
  • Odpowiedz