Wpis z mikrobloga

Niedawno na wykopie był "test" majonezów klik. Jako polecany był majonez kielecki. Dosyć często go widywałem więc postanowiłem kupić. Cena minimalnie większa niż Winiary, więc nie tak źle. Byłby nawet smaczny gdyby nie nawalili do niego tyle octu. Wystarczy przyłożyć nos i wykręca w drugą stronę. Opinia kilku osób którym dałem do spróbowania. Wypróbuje inne polecane ale chyba nie będzie tak łatwo je zdobyć.
#niepopularnaopinia #gotujzwykopem #majonez #majonezbezalkoholowy?
  • 43
  • Odpowiedz
@atencjon: @nicari
Ja znowu nie wiem co widzą w ketchupie włocławek :)
co do majonezu to kiedyś trafiłem na tak pyszny majonez że mało! najprawdopodobniej był z Winiar, celuję w sałatkowy, delikatny albo light bo omega 3 już sprawdziłem i to nie to :)
  • Odpowiedz
@atencjon: Po latach czytanych peanów na temat Kieleckiego - kupiłem go. Dodatkowo kupiłem jak zwykle Winiary. Z majonezem potrafię zjeść wszystko, od pomidorów przez wędliny, sałatki, owoce morza po frytki. Niestety bardziej smakuje mi ten z Winiar.
  • Odpowiedz
@atencjon: Uważam, że testy potraw są bez sensu. Każdy ma inny gust. Co z tego , że jakiś youtuber powie, że coś mu smakuje jak dla mnie to będzie niejadalne?
A co do majonezów to ja kupuję tylko Winiary. Najbardziej nam smakuje.
  • Odpowiedz
@atencjon: Całe, życie Winiary i jak Kielieckiego spróbowałem to dla mnie tak samo - czysty ocet. Za to jak kiedyś Świdnickiego spróbowałem - mistrzostwo. Mega delikatny, można łyżką ze słoika jeść. Jak masz szanse przetestować to polecam, tylko może być ciężko bo to raczej lokalny wyrób.
  • Odpowiedz
@Toniezarzutka: Mayo się skończyło a nie lubię widoku w lodowce bez co najmniej dwóch różnych słoików tego cuda, dziś kupię Ocetix i Kętrzyński - kto wie może król Mayo czyli Winiary będzie zmuszony do abdykacji.
  • Odpowiedz
@atencjon: Spróbuj. Nazwa firmy świadczy o tym, że widocznie szefostwo więcej myślało nad świetną recepturą niż nad nazwą przedsiębiorstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robią też całkiem fajne sosy tatarskie, kanapkowe, musztardy...
  • Odpowiedz