Wpis z mikrobloga

Mam iphona kupionego w zeszłym tygodniu w salonie oragne, na karcie gwarancyjnej od orange jest umieszczona taka informacja "Informujemy, że Producent urządzenia nie udziela gwarancji jakości dotyczącej produktu i nie dołącza karty gwarancyjnej. Nie mniej nie wyłącza to praw użytkownika końcowego z tytułu rękojmi wynikających z Kodeksu cywilnego, a w przypadku konsumetna, roszczeń z tytułu niezgodności towaru z umową wynikających z ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. W celu złożenia reklamacji w ramach ww. uprawnień, należy dostarczyć kompletny produkt wraz z dowodem zakupu oraz niniejszym formularzem do Salonu Firmowego Orange. Lista Salonów firmowych znajduje się na www.orange.pl"
Pierwszy raz się z tym spotykam. Czy to oznacza, że apple nie udziela mi gwarancji na to urządzenie?

#gwarancja #prawokonsumenckie
  • 14
@Re-volt: osobiście nie kupowałem w salonie. Dostałem fakturę zakupu w salonie orange oraz to o czym piszę. No właśnie nie gra mi coś, dlatego pytam o co chodzi, bo trochę mnie to wystraszyło.
@bacanahali: @webdruid: @Re-volt: z tego co mi wiadomo Apple daje 1 rok gwarancji, a drugi rok jest to gwarancja dystrybutora. W tym przypadku orange. Tylko zastanawiam się teraz czy koleś mnie nie oszukał, zapewniał, że tel nówka świeżo wzięty z salonu. Wybiorę się dziś do orange z fakturą itd. Jak okaże się jakiś lewy to zwrot kasy i idę do ispota kupić.