Wpis z mikrobloga

Nie wiem skąd taki zachwyt na wykopie że polak dostał w mordę i oburzenie że jak tak można. Że zwierzęta jak zwierzęta. Owszem po części to prawda i powinno się dyskutować na argumenty ale co to za argument

Polacy i Ukraińcy chcą żyć jak normalni ludzie, a nie jak Rosjanie w gównie.


Gdyby to debaty politycznej w polskiej TV zaprosili jakiegoś Niemca i powiedział by on coś pokroju "Niemcy i Szwajcarzy chcą żyć jak normalni ludzie a nie jak Polacy w gównie. To zabrakło by kapusty w Polsce do gotowania bigosu.

#neuropa #4konserwy #polityka #niepopularnaopinia
CreativePL - Nie wiem skąd taki zachwyt na wykopie że polak dostał w mordę i oburzeni...

źródło: comment_9E7pkMYGi4qEShm9TFtdUo1ptGnAjlIc.jpg

Pobierz
  • 6
@BarekMelka: Pewnie nie. Ale ja nie zwracam uwagi na fakt dania w morde a na fakt, że każdy ma zamknięte klapki na oczach jakoby w rosyjskiej telewizji w rosji na zaproszenie rosjan powiedzieć że ich kraj to gówno i byc wielce zdziwionym że mogło to ich oburzyć.
Gdyby to debaty politycznej w polskiej TV zaprosili jakiegoś Niemca i powiedział by on coś pokroju "Niemcy i Szwajcarzy chcą żyć jak normalni ludzie a nie jak Polacy w gównie.


@CreativePL: taak , bo Polacy chca podbijać Niemcy i zaprowadzać tam swoje porządki XD