Wpis z mikrobloga

@sargento: dziękuje za zaproszenie do waszego kółka wzajemnej adoracji, uważam, że ten kierowca rzeczywiscie postąpił karygodnie, i zasługuje na kare śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


nie mniej jednak

@demoos: śmiem twierdzić, że naginasz trochę fakty i retorykę dla własnych celów, nawet jezeli jechałeś 31 km/h (w co wątpie, skalibruj sobie dobrze licznik) to ile on mógł "#!$%@?ć" 60? NIe wiem jakie tam jest ograniczenie ale obstawiam,
  • Odpowiedz
@JJOkocza: nic nie musze kalibrować, jest jak ma być.

Jeżeli dla Ciebie wyprzedzanie w odległości nie większej jak 30cm, z prędkością większą o ponad 30km/h to ja nie mam więcej pytań.

Srał pies mandat za prędkość, za to ponad 20km/h, to akurat mam gdzieś.
  • Odpowiedz
@JJOkocza: dodam jeszcze, że jestem tak przyzwyczajony do za bliskiego wyprzedzania, że jak ktoś wyprzedzi z +50cm to nawet nie podpinam kamery żeby zgrać film
  • Odpowiedz
@demoos:

Jeżeli dla Ciebie wyprzedzanie w odległości nie większej jak 30cm, z prędkością większą o ponad 30km/h to ja nie mam więcej pytań.


?

Srał pies mandat za prędkość, za to ponad 20km/h, to akurat mam gdzieś.


To na jakiej podstawie chesz zabrać gosciowi prawo jazdy? Rozumiem, że jesteś wzburzony (dziwnym trafem jak większość kolarzy) ale jeżeli ktoś kradnie ciastko ze sklepu to nie dostaje potem za to 25 lat puchy.
  • Odpowiedz
@JJOkocza: zdajesz sobie sprawę, że gdyby mnie trącił to krawężnik welcome to? ja jak ja, dużo jeżdżę, duży spokój, gdyby ktoś mniej doświadczony się przestraszył i odbił? Narażanie innych ludzi na conajmniej połamanie się, powinno być karane surowo.
  • Odpowiedz
@demoos: zdajesz sobie sprawe, że jeżeli tam by przechodziła babcia z dzieckiem w wózku a za 10 lat było by przedszkole... Jeżeli wg Ciebie i obiektywnie prawo jest zbyt łagodne dla osób wyprzedzających rowery ze zbyt małym odstępem to trzeba zaostrzyć przepisy w tej kwestii, tak jak to miało miejsce z wyprzedzaniem przed i na przejsciach dla pieszych a nie zabierać prawo jazdy za co tylko się da wg. czyjegoś widzimisie.
  • Odpowiedz
@demoos: zawsze ktoś na żyletę wyprzedza ( ͡° ͜ʖ ͡°) pal licho jak osobówka( ͡° ͜ʖ ͡°)
raz tak o 20-30 cm mnie ciężarówka wyprzedzała wtedy się odechciewa wszystkiego.............
  • Odpowiedz