Wpis z mikrobloga

@matador74:

Ja bym się bardziej zapytał, jakim cudem go jeszcze nie deportowali po spotkaniu z nacjonalistami. Nacjonaliścii w Rosji mają bardzo ciężko, ścigani są u nas bardziej niż za czasów marszu niepodległości za tuska( ͡° ͜ʖ ͡°)Jakiekolwiek wiece typu "Stop islamizacji" albo "rosja dla rosjan" kończą się pałowaniem i aresztowaniami.
@edwTar: To Wiaczesław Malcew. Faktycznie nazywa sie czasem nacjonalistą, ale wiązał sie tęz z rosyjskimi dmeokratami. Na pewno jest antyputinowski. Sa starsze filmiki jak krytykuje Kreml w tv, potem przestali go zapraszać. Prowadzi kanał na yotubie gdzie ostro krytykuje polityke rosyjska. Dośc ciepło wypowiadał sie o Polsce.
Jedna z rosyjskich tv robiąc materiał o pedofilach jako obrazek dodałą jego zdjecie jakiego używał jako obrazek tytułowy na filmikach yt aby go zdyskredytowac.
Zadam pytanie retoryczne: takie pan antyrosyjskie skandale robisz i jeszcze nie deportowali, ciekawe czemu?


@matador74: Nie deprtują go teraz bo wczoraj PE przyjał uchwałe krytykujaca rosyjskie Russia Today i Sputnik i Rosjanie krzyczą, że to zamach na wolnośc słowa i cenzura i podkreślają, że w Rosji nigdy zachodni dziennikarze nie byli szykanowani. Dlatego Maciejczukowi w tej chwili niczego nie zrobia bo podwazyliby swoją retorykę.
Ciekaw jestem jak wygląda rosyjskie środowisko nacjonalistów. Ja osobiście odnoszę wrażenie, że większość tamtejszych ugrupowań nacjonalistycznych ociera się o nazizm, posługując się symboliką około nazistowską, chwaląc niektórych nazistów i odnosząc się pozytywnie do ROA.

z jednej strony nazbole a z drugiej naziole, ale jest to tylko moje subiektywne odczucie i chciałbym się przekonać jak jest naprawdę.