Wpis z mikrobloga

Czy w tym kraju nie ma żadnego normalnego sąsiada? Młody 17 latek przychodzi sobie do domu po szkole zmęczony(nie, nie zmęczyły mnie zadania pokroju 2+2), i nie może sobie posłuchać muzyki(problem w tym że to Hardstyle(The Prophet - Recession) a bez basu nie da się słuchać), przez tydzień słuchasz sobie na pełnym regulatorze a sąsiadka przychodzi z pretensjami że głośno. Nie da się poprosić tylko zaraz obrażanie "czy ty jesteś niedorozwinięty?" "nie mieszkasz sam w tym bloku"(to prawda, nie moge zaprzeczyć. Ale to ja mam się domyślać czy im jest za głośno? Reszta bloku nic nie mówi i nie narzeka. Jeszcze wynikła dość ciekawa sytuacja, ale to było dzień przed rozmową. Siedziałem sobie w domu i jak zawsze słuchałem muzyki i w pewnym momencie padł prąd. Po sprawdzeniu bezpieczników w domu doszedłem do wniosku że w całym bloku nie było. Lecz okazało się że tylko w moim domu nie było a reszta bloku miała. Wyszło na to że bezpiecznik na klatce schodowej wywaliło(włączony tylko komputer i lampka, reszta pokojów nie obsługiwana(mame ma drugą zmiane)), ale moje podejrzenia padają na sąsiadów. To nie może być przypadek do skrzynki ma dostęp każda osoba z byle jakim kluczem od drzwi.

#gorzkiezale #sasiedzi #hardstyle #muzyka
  • 113
@MohammeT:
Mając 17 lat powinieneś zachowywać się już zachowywać jak dojrzały człowiek, a opisane przez ciebie zachowanie pasuje do 13 latka zostawionego samemu w domu albo faktycznie kogoś niedorozwiniętego kto nie rozumie, że hałas przeszkadza innym. Ponadto w komentarzy skarżysz się właśnie, że cię obraża, nie zwraca się kulturalnie – to jest skutek niedojrzałego zachowania, nieadekwatnego do wieku.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MohammeT: Nie rozumiem. Chłopak normalnie wraca ze szkoły i słucha muzyki, a babka mu wywala bezpieczniki na korytarzu no #!$%@? xD. Jeśli nie ma ciszy nocnej to niech słucha.
Ja to robie dla własnej przyjemności, lubie poczuć bass na całym ciele


@MohammeT: A to w porządku, #!$%@? dalej, #!$%@?ć sąsiadów, oni przecież nie wracają zmęczeni ze szkoły tylko z jakiejś frajerskiej pracy. Jak jakaś patologia. Ważne że ty się zdenerwowałeś na pana ze szkoły, masz prawo odreagować. A prawo innych do odpoczynku? Nie przejmuj się nim, masz już 17 lat i nikt ci nie będzie ograniczał wolności jakimiś standardami życia
przez tydzień słuchasz sobie na pełnym regulatorze a sąsiadka przychodzi z pretensjami że głośno. Nie da się poprosić tylko zaraz obrażanie "czy ty jesteś niedorozwinięty?" "nie mieszkasz sam w tym bloku"(to prawda, nie moge zaprzeczyć. Ale to ja mam się domyślać czy im jest za głośno?


@MohammeT: masz 17 lat, a nie potrafisz nawet skleić logicznej wypowiedzi na wypoku i sam sobie przeczysz