Wpis z mikrobloga

Najczęściej przewijający się polecany headset w gamingowym świadku:
HyperX Cloud 1
HyperX Cloud 2

Osobiście miałem przyjemność korzystać z Sennheiser Game one (G4me one) oraz Logitech G933.

Game one - dobry dźwięk i super mikrofon świetnie wyciszający hałas z zewnątrz (szczególnie pożądana funkcja przy klawiaturze mechanicznej) - kupiłbym, ale w dwóch parach jakie do tej pory dostałem była wada fabryczna dotycząca "wibracji" w lewej słuchawce.

G933 - efektowny dźwięk, wygodne i fajne
@JBFC: to dla chłopaka, na święta, od dawna się ekscytował takimi gejmingowymi, ale nie kupował. Poszukałam opinii na temat tamtych co mu się podobały i są raczej średniej jakości (Gaming-headset USB Exibel GHX-5), więc szukam czegoś w podobnym stylu.

@Piesa: no właśnie chciałam tak do 500 zł, ale mogę wydać więcej - tylko jak będę wiedziała, że faktycznie warte swojej ceny.

@bartan1002: dzięki za opinię!

@TesterGoneWild: wielkie dzięki,
@Obserwer: bo mu się spodobały te inne, z tym typowo gejmerskim dizajnem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie to wygląda nieciekawie, ale jak chcesz sprawić komuś radość prezentem to kupujesz nie to co się tobie podoba, tylko osobie obdarowywanej.

W ogóle muszę dopisać, że on już chyba ma te HyperX Cloud, ale nie mogę ich znaleźć, może je zabrał ze sobą na wyjazd, więc chyba muszę poszukać